Kde máme ještě volno?

Obsluha myčky

Olomouc

Naše pečivo dáváme jen do přepravek, které svítí čistotou. Máme na to speciální myčky a zrovna k té v Olomouci hledáme obsluhu. Práce to není složitá, ale o to je zodpovědnější.

Chci do Penamu

Skladový mistr

Zlín

Abychom každý den napekli, potřebujeme mít na pekárnách solidní zásoby surovin. O správné fungování skladu se ve Zlíně postará nás nový skladový mistr. Nejste to Vy?

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Šumperk

Naši zámečníci a elektrikáři se každý den starají, aby všechny stroje na pekárně bezchybně fungovaly. Bez jejich péče bychom to určitě neupekli. Právě nového kolegu zámečníka rádi přivítáme v Šumperku.

Chci do Penamu

Balič / pytlovač

Znojmo

V našich mlýnech meleme mouku nejenom pro pekárny PENAM, ale i pro celou řadu dalších zákazníků. Jeden takový mlýn je ve Znojmě a právě tam hledáme nového kolegu, který by nám pomohl s balením našich výrobků.

Chci do Penamu

Řidič sk. C,E

Kroměříž

Umíte to s pořádným tahačem, ale nebaví Vás kamionová doprava a nekonečné cesty daleko od domova? Víme co s tím. Pojďte vozit mouku z mlýna v Kroměříži.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky. Kromě jiného pro něj máme 20 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Controller

Brno

V oddělení controllingu rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni. Hledáme někoho jako jsme my, tedy někoho s kladným vztahem k číslům, analytickým a logickým myšlením, zvyklého pracovat samostatně. Někoho, kdo si rád výstupy ze své práce sám i odprezentuje.

Chci do Penamu

Účetní

Mariánské Lázně

Vedení účetnictví, evidence DPH, příprava podkladů, vyhotovování faktur atd. Přesně to bude práce pro našeho nového kolegu či kolegyni na účtárně v Klimentově u Mariánských Lázní. Dejte nám o sobě vědět.

Chci do Penamu

Personalistka / mzdová účetní

Ostrava

V naší pekárně v Ostravě-Martinově máme volné místo na personálním oddělení. Rádi přivítáme kolegu či kolegyni se zkušenostmi s personalistikou a mzdovou agendou.

Chci do Penamu

Daňový specialista

Brno

Rádi bychom posílili náš tým účtárny na centrále v Brně. Hledáme někoho s analytickým myšlením, smyslem pro detail a zodpovědným přístupem, koho baví příprava daňových stanovisek pro účetní, právní, nákupní a jiná oddělení.

Chci do Penamu

Elektrikář

Olomouc

Jednou z profesí na pekárně jsou elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. A jedno takové místo máme zrovna volné v Olomouci. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

České Budějovice

Při výrobě používáme osvědčené postupy a receptury. Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši inspektoři jakosti. Jedno takové místo se nám bude dočasně uvolňovat v pekárně v Českých Budějovicích.

Chci do Penamu

Právník v United Bakeries

Praha

Nedávno u nás proběhla akvizice firmy UNITED BAKERIES. A právě tam teď hledají právníka. Rozhodli jsme se kolegům z UB s hledáním pomoct, protože v budoucnu budeme hodně spolupracovat.

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Vojkovice

Naše mlýny jsou pořádné stroje, žádné chaloupky s mlýnským kolem. Tím spíš ale potřebujeme šikovné zámečníky, aby vše běželo, jak má. Jedno takové místo máme volné ve Vojkovicích u Brna.

Chci do Penamu

Řidič

Břeclav

Ráno si přivstat, rozvést pečivo zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Břeclavi. Kromě jiného pro něj máme náborový příspěvek 4 000 Kč.

Chci do Penamu

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 60 000 Kč.

Chci do Penamu

Brigáda v administrativě

Praha

Pekárna Herink na Praze-východ je naším největším provozem. A právě tam hledáme pomoc do administrativy. Je to práce tak na 15-20 hodin týdně, vhodná třeba pro maminky na mateřské.

Chci do Penamu

Laborant/ka

Brněnec

Do mlýna v Brněnci hledáme posilu. Laborantku nebo laboranta na plný úvazek. Čekájí Vás ranní směny pondělí až pátek. A jsme ranní ptáčata, začínáme před šestou.

Chci do Penamu

Expedient

Praha

Expedice je výhybkou mezi pekaři a šoféry. Je to místo, kde expedienti chystají čerstvé pečivo pro jednotlivé zákazníky, před tím, než jej řidiči zavezou do obchodů.

Chci do Penamu

Řidič na výpomoc

Olomouc

Zajímala by Vás práce řidiče, ale nechcete se příliš vázat? Nebo prostě jen hledáte přivýdělek? Tak to jste tu správně, protože u nás můžete jezdit “na dohodu”. Nástup možný ihned.

Chci do Penamu

Řidič

Mariánské Lázně

V naší flotile najdete pořádné velké koráby, na které je potřebe řidičák sk. C, ale i menší vozy, kde stačí mít “béčko”. Na trasu se vyrází brzy ráno, ale o to dřív se i končí. Kromě jiného pro Vás máme i náborové příspěvky až 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Operátor výroby

Prostějov

Nové kolegy do výroby přijmeme v Prostějově. Právě v této pekárně pečeme naše voňavé buchty a záviny. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme. Kromě jiného pro Vás máme 10 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Mariánské Lázně

Stroje jsou pořád jen stroje a bez pořádné údržby se neobejdou. Proto u nás v Klimentově u Mariánských lázní rádi přivítáme šikovného zámečníka. Kromě jiného pro něj máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Řidič

Praha

Nové a čisté auto, voňavý náklad, náborový příspěvek až 30 000 Kč, možnost exkurzní jízdy na zkoušku, kupu benefitů, jistotu a stabilitu…. no máme toho pro Vás spoustu. Rozjeďte to s námi!

Chci do Penamu

Pekař

Olomouc

V pekárně v Olomouci rádi přivítáme nové kolegy, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Chci do Penamu

Řidič C,E s ubytováním

Brněnec

Nového kolegu hledáme za volant našeho kamionu. Co na Vás čeká? Rozvoz mouky a krmiv z našeho mlýnu v Brněnci nedaleko Svitav. Rozjeďte to s námi!

Chci do Penamu

Expedient

Zlín

Ve Zlíně se nám uvolnilo místo na expedici výrobků. Pojďte s námi přichystat čerstvé pečivo na cestu k zákazníkům. Někdy je to šrumec, ale když se vyšle teplé pečivo do světa, je klidně čas i na kafe. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Řidič na výpomoc

Zlín

Pokud hledáte přivýdělek za volantem, tak přesně ten pro Vás máme. Hledáme totiž kolegu, který nám brigádně pomůže s rozvozem pečiva ve Zlíně a okolí.

Chci do Penamu

Pracant do výroby

Zlín

V pekárně ve Zlíně pečeme spoustu dobrot. Aby byly rohlíčky obzvláště vypečené, hledáme někoho, kdo by při výrobě přidal ruku k dílu. Nováčky rádi vše naučíme. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Expedient

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Jste z Olomouce a vyhovuje Vám pracovat převážně na nočních směnách? Tak tohle místo je přesně pro Vás! Navíc pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Brněnec

Preventivní prohlídky strojů a oprava případných závad. Přesně to bude prací pro našeho nového kolegu – zámečníka na mlýně v Brněnci. Kromě jiného pro něj máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Praha

Naše pečivo bychom nikdy neupekli, nebýt našich elektrikářů a zámečníků. Právě oni se starají o perfektní stav všech strojů na pekárně. Volné místo pro zámečníka máme zrovna na naší nejmodernější pekárně na Praze-východ. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Expedient

Ostrava

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Právě na expedici v Ostravě rádi přívítáme nové kolegy a kolegyně.

Chci do Penamu

Expedient na částečný úvazek

Ostrava

Hledáte práci na částečný úvazek? V Ostravě zrovna takové místo máme. Je to práce hlavně na nočních směnách, takže se dá skloubit s jinou prací nebo třeba s péči o rodinu.

Chci do Penamu

Pracant do výroby

Ostrava

V Ostravě-Martinově pečeme naše vyhlášené čajové pečivo. A právě tam rádi přijmeme kolegy či kolegyně, co nám pomohou s výrobou, zdobením a balením této dobroty.

Chci do Penamu

Expedient

Třebíč

Víte, kdo se v pekárně postará, aby každé auto odvezlo do obchodů přesně to pečivo, které si objednali? Je to expedient, který pro šoféry chystá přepravky. A právě jedno takové místo máme volné v Třebíči.

Chci do Penamu

Pekař

Mariánské Lázně

V pekárně v Klimentově pečeme vyhlášený chléb, křupavé rohlíky i třeba vláčné vánočky. Máte chuť to zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše vás naučíme.

Chci do Penamu

Operátor mísícího centra

Praha

Pro nejmodernější linku na výrobu toastového chleba ve střední Evropě hledáme zodpovědné kolegy na pozici obsluhy mísícího centra v pekárně na Herinku, Praha východ.

Chci do Penamu

Řidič

Olomouc

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Olomouci.

Chci do Penamu

Expedient

Mariánské Lázně

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pojďte to zkusit. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Obsluha pece neboli pecák

Praha

Víte, kdo je to pecák? Jak už název napovídá, je to pekař, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka u nás nikdo nedá dopustit. Právě na toto místo hledáme kolegu či kolegyni v moderní pekárně v Herinku u Prahy. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Elektrikář

Praha

Pekárna v Herinku u Prahy je naší nejmodernější výrobou a právě tam hledáme někoho, kdo se postará o naše mašiny. Kromě jiného pro něj máme i 60 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Elektrikář

Ostrava

Aby pekárna fungovala, jak má, neobejde se bez práce našich kolegů – provozních elektrikářů. Jedno takové místo se nám zrovna uvolnilo v Ostravě-Martinově.

Chci do Penamu

Elektrikář

Mariánské Lázně

Aby vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů.  Jedno volné místo je třeba v Klimentově u Mariánských Lázní. Kromě jiného tam pro Vás máme i 20 000 Kč náborový příspěvek. 

Chci do Penamu

Expedient na noční směnu

Rosice

Někdo rád holky a někdo zas vdolky. Pokud by Vám spíše než ranní vstávání vyhovovala práce v noci, máme pro Vás místo v naší nejmodernější pekárně v Rosicích u Brna. Nyní s náborovým příspěvkem 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Mariánské Lázně

“Řidič, ten tvrdej chleba má”, zpívá se ve známé písničce. Naši řidiči ale vozí ten nejčerstvější chleba – ještě teplý přímo z pece. Pojďte se stát jedním z nich.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.