Kde máme volno?

Řidič sk. B., C.

Břeclav

Brzy ráno naložit na pekárně pečivo, rozvést ho do obchodů, s přepravkami se vrátit na pekárnu a brzy jít s čistou hlavou domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Břeclavi. Rozjeďte to s námi.

Chci do Penamu

Řidič sk. C,E

Kroměříž

Abychom měli perfektní kontrolu nad surovinami, ze kterých pečeme, meleme si vlastní mouku. Jedním z našich klíčových mlýnů je ten v Kroměříži. Právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu, který sedne za volant tahače a pomůže do světa naší mouce a dalším produktům.

Chci do Penamu

Pomocník na expedici

Břeclav

Na expedici se chystá čerstvé pečivo k nakládání do aut. V naší břeclavské pekárně rádi přivítáme kolegu, který přiloží ruku k dílu a s expedováním nám pomůže.

Chci do Penamu

Údržbář / elektrikář

Vojkovice

Naše mlýny nejsou žádné chaloupky s mlýnským kolem, ale průmyslové provozy se vším všudy. Proto jednou z profesí ve mlýně jsou i elektrikáři, kteří nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají držet naše technologie ve formě.  Nového kolegu právě na tuto pozici bychom rádi přivítali ve Vojkovicích.

Chci do Penamu

Mlynář

Brněnec

PENAM nejsou jen pekárny, ale také mlýny, ve kterých si meleme vlastní mouku. Díky tomu si můžeme pohlídat její prvotřídní kvalitu. Jeden z mlýnů máme v Brněnci a právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni na pozici mlynáře.

Chci do Penamu

Manipulant na expedici

Rosice

V naší rosické pekárně rádi přivítáme kolegu či kolegyni, který bude zavážet pečivo do expedičních boxů. Prostě bude jezdit s paleťákem a dělat spojku mezi expedicí pečiva a šoféry. Nic složitého.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Ostrava

Jednou z profesí, které byste možná v pekárně nehledali, jsou provozní elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. Jedno volné místo pro elektrikáře máme v Ostravě Martinově.

Chci do Penamu

Expedient

Rosice

V Rosicích u Brna rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do expedice. Na expedici se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. A protože se pečivo se do obchodů zaváží hlavně brzy ráno, na expedici se pracuje především na nočních směnách. 

Chci do Penamu

Expedient

Mariánské Lázně

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pojďte to zkusit.

Chci do Penamu

Mistr výroby

Mariánské Lázně

Na naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, co se postará o organizaci, řízení a kontrolu práce na výrobní směně. Jednoduše řečeno – hledáme mistra či mistrovou.

Chci do Penamu

Obsluha pekárenských strojů

Olomouc

V Olomouci co nevidět rozšíříme výrobu a proto přijmeme nové kolegy a kolegyně, kteří se postarají o naše děličky těsta, krájecí a balící stroje. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Chci do Penamu

Řidič sk. B, C

Praha

Na pekárně naložíte pečivo, mrknete na dodáky a rozvezete zboží do obchodů. Necháte si potvrdit lejstra, zpátky přivezete prázdné přepravky a je hotovo. To je ve zkratce práce řidiče v Penamu. V Praze nyní rádi přijmeme řidiče skupiny B i C.

Chci do Penamu

Řidič sk. B,C

Zlín

Brzy ráno naložit na pekárně pečivo, rozvést ho do obchodů, s přepravkami se vrátit na pekárnu a brzy jít s čistou hlavou domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme ve Zlíně. Rozjeďte to s námi. 

Chci do Penamu

Kolega k přepravkám

Rosice

Sotva čerstvé pečivo vyjede z pece, dáváme ho do přepravek, ve kterých pokračuje na prodejny. A protože jsme velkým pekařem, máme těch přepravek opravdu hodně. Na pekárně v Rosicích rádi přivítáme kolegu či kolegyni, který se o ně postará.

Chci do Penamu

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

Mariánské Lázně

Při výrobě používáme osvědčené postupy a receptury. Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši inspektoři jakosti. Jedno takové místo budeme mít brzy volné v Klimentově u Mariánských Lázní.

Chci do Penamu

Expedient

Zlín

Ve Zlíně se nám uvolnilo místo na expedici výrobků. Pojďte s námi přichystat čerstvé pečivo na cestu k zákazníkům. Někdy je to šrumec, ale když se vyšle teplé pečivo do světa, je klidně čas i na kafe. 

Chci do Penamu

Obsluha pekařských strojů

Prostějov

V Prostějově pečeme záviny a buchty podle osvědčených receptů. Ale ve velkém. Proto se neobejdeme bez kolegů a kolegyň, kteří ovládají naše pekařské stroje. Nebojte se, není to žádná raketová věda.

Chci do Penamu

Elektrikář

Praha

Pekárna v Herinku u Prahy je naší nejmodernější výrobou a právě tam hledáme někoho, kdo se postará o naše stroje a zařízení. Kromě jiného pro něj máme i 10 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Elektrikář

Olomouc

Věděli jste, že v pekárně pracují také elektrikáři? Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. Jedno takové místo máme zrovna volné v Olomouci.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Mariánské Lázně

Ráno si přivstat, rozvést pečivo zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít brzy domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Klimentově u Mariánských Lázní.

Chci do Penamu

Kolega do výroby pečiva

Břeclav

V Břeclavi rádi přivítáme kolegu či kolegyni do výroby. Máte chuť zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše vás naučíme. Kromě jiného pro vás máme možnost domluvit se i na zkráceném úvazku, pokud vám to tak vyhovuje.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky. Kromě jiného pro něj máme 10 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Kolega do výroby pečiva

Mariánské Lázně

V pekárně v Klimentově pečeme vyhlášený chléb, výborné rohlíky i třeba vláčné vánočky. Právě tam hledáme kolegu či kolegyni do výroby pečiva. Normálně dáváme šanci i nováčkům bez zkušeností v potravinářství, ale na tuto pozici bychom rádi viděli někoho, kdo alespoň trochu ví, o čem je pečení. Ideálně vyučeného pekaře nebo cukráře, případně kuchaře.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.