Kde máme volno?

Expedient/ka na odpolední směny

Prostějov

Někomu vyhovuje si do práce přivstat, někdo zas raději pracuje na odpolední. Pokud patříte k těm druhým, mohla by Vás zajímat práce na našem redistribučním centru v Prostějově.

Podrobnosti

Provozní údržbář

Kroměříž

V mlýně v Kroměříži se náš kolega údržbář pomalu chystá do důchodu, a tak se rozhlížíme po jeho nástupci. Hledáme někoho zručného, kdo zvládne opravy našeho strojního zařízení i běžnou údržbu. Prostě šikovného člověka, který si umí poradit.

Podrobnosti

Elektrikář/ elektronik

Brno

V Rosicích u Brna jsme v roce 2017 spustili jednu z nejmodernějších pekařských linek v ČR. V našem údržbářském týmu bychom rádi přivítali elektronika, který nám pomůže držet tyto moderní mašiny ve formě. A nemáme problém dát šanci i absolventovi bez praxe.

Podrobnosti

Řidič sk. C s ubytováním

Praha

Ráno si přivstat, rozvést pečivo zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít brzy domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Herinku u Prahy. A pro našeho nového kolegu nabízíme i možnost ubytování.

Podrobnosti

Pracovník údržby areálu

Rosice

Na naší pekárně v Rosicích u Brna rádi přivítáme nového kolegu, který se postará o pořádek a údržbu areálu. Od úklidu až po drobné opravy a skládání a převážení materiálu. Jedná se o práci na ranní směny, vhodná může být klidně i pro aktivního důchodce.

Podrobnosti

Mechanik balírny

Kroměříž

Část mouky z našich mlýnů odjíždí do pekáren ve velkých cisternách, ale pro řadu zákazníků mouku také balíme. V Kroměříži rádi přivítáme nového kolegu, který bude pečovat právě o balící a paletizační linku.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje a pece

Zlín

Výroba našeho pečiva začíná vždy pečlivou přípravou těsta a pokračuje správným upečením oblíbených chlebů či rohlíků. Na naší pekárně ve Zlíně bychom rádi přivítali nové kolegy či kolegyně právě na pozice mísiče a pecáka.

Podrobnosti

IT Specialista

Brno

Do našeho IT týmu hledáme kolegu či kolegyni se zaměřením na SharePoint. Myslíme si, že je to spíš juniorní pozice vhodná pro někoho se zájmem o IT, programování a právě o SharePoint.

Podrobnosti

Vedoucí oddělení financování

Brno

I když naší hlavní prací je pekařina, neobejdeme se bez dalších profesí, jako jsou třeba i odborníci na finance. Co bude hlavní prací pro nového šéfa či šéfovou oddělení financování? Ve zkratce – banky, pojištění, leasingy a dotace. Zaujalo Vás to? Čtěte dál.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Praha

Naše pekárna v Herinku na Praze-východ patří k těm největším v republice. Právě tam rádi přijmeme nové kolegy a kolegyně do výroby. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme. A pro mimopražské zájemce nabízíme i ubytování.

Podrobnosti

Kolega / kolegyně do výroby pečiva

Rosice

V rosické pekárně pečeme náš vyhlášený chléb i pečivo. Aby byly rohlíky obzvláště vypečené, hledáme někoho, kdo by při výrobě přidal ruku k dílu. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

Obsluha mlýnských strojů/mlynář

Brněnec

PENAM nejsou jen pekárny, ale také mlýny, ve kterých si meleme vlastní mouku. Díky tomu si můžeme pohlídat její prvotřídní kvalitu. Jeden z mlýnů máme v Brněnci a právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni.

Podrobnosti

Expedient/ka

Zlín

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Protože naše voňavé pečivo musí být u zákazníka nad ránem, pracujeme na stálých nočních směnách.

Podrobnosti

Elektrikář/ elektronik (s možností ubytování)

Praha

Bez našich kolegů z údržby bychom nic neupekli. Jsou to oni, kdo ví kam sáhnout, když se na pekařských strojích něco pokazí. V Herinku u Prahy nyní rádi přivítáme elektronika či elektrikáře, který doplní náš tým. Pracujeme v režimu týden v práci a následně celý týden volno. Pro mimopražské zájemce zajistíme i ubytování.

Podrobnosti

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Na naší největší pekárně v Herinku u Prahy rádi přivítáme do party zkušeného kolegu elektrikáře na pozici mistra údržby. Jde o práci na stálé ranní směně od pondělí do pátku. A pro mimopražské zájemce můžeme zajistit i ubytování.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Prostějov

V Prostějově pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme tady většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku, proto to u nás vždycky krásně voní. Právě rozšiřujeme sortiment a tak hledáme posily k našim strojům a linkám, ale nejen k nim.

Podrobnosti

Zámečník

Mariánské Lázně

Stroje jsou pořád jen stroje a bez pořádné údržby se neobejdou. V naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní proto rádi přivítáme šikovného zámečníka, který nám pomůže udržovat je v kondici.

Podrobnosti

Expedient/ka

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v Olomouci uvolnilo místo.

Podrobnosti

Řidič

Olomouc

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně v Olomouci.

Podrobnosti

Zámečník

Ostrava

Stroje jsou pořád jen stroje a bez pořádné údržby se neobejdou. V naší pekárně v Ostravě – Martinově proto rádi přivítáme šikovného zámečníka, který nám pomůže udržovat je v kondici.

Podrobnosti

Rozvoz pečiva (sk. C)

Mariánské Lázně

V Klimentově u Mariánských Lázní rádi přivítáme řidiče, který nám pomůže s denním rozvozem pečiva. Čeká na Vás Iveco do 5,5 tuny s čerstvým a voňavým nákladem.

Podrobnosti

Expedient/ka

Mariánské Lázně

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní uvolnilo místo.

Podrobnosti

Elektrikář

Mariánské Lázně

Aby vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Jsou to oni, kdo pomáhá udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Ne všude ale máme elektrikářů tolik, kolik bychom potřebovali. Jedno volné místo je třeba v Klimentově u Mariánských Lázní.

Podrobnosti

Elektrikář

Znojmo

Naše mlýny jsou pořádné stroje, žádné chaloupky s mlýnským kolem. Proto jednou z profesí ve mlýně jsou i elektrikáři, kteří nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají držet naše stroje ve formě. Nového kolegu právě na tuto pozici bychom rádi přivítali ve Znojmě.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.