Kde máme volno?

Mistr/mistrová výroby

Praha

Na Praze-východ, v obci Herink, máme moderní výrobu toustového chleba. A právě tam rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, co se postará o organizaci, řízení a kontrolu na výrobní směně. Prostě mistra či mistrovou.

Podrobnosti

Provozní elektrikář

Mariánské Lázně

Aby vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Jsou to oni, kdo pomáhá udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Ne všude ale máme elektrikářů tolik, kolik bychom potřebovali. Jedno volné místo je třeba v Klimentově u Mariánských Lázní.

Podrobnosti

Rozvoz pečiva (sk. C)

Mariánské Lázně

V Klimentově u Mariánských Lázní rádi přivítáme řidiče, který nám pomůže s denním rozvozem pečiva. Čeká na Vás Iveco do 5,5 tuny s čerstvým a voňavým nákladem.

Podrobnosti

Provozní elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky.

Podrobnosti

Brigáda / rozvoz pečiva

Praha

Zajímala by Vás brigáda za volantem našeho auta? V Herinku u Prahy totiž hledáme kolegy, kteří nám brigádně pomohou s rozvozem pečiva. Nejedná se o jednorázovou brigádu, spíše máme zájem o dlouhodobější spolupráci.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje a pece

Mariánské Lázně

Pecák u nás říkáme kolegovi, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka nikdo nedá dopustit. Stejně jako na mísiče, který zase chystá těsto. Právě na těchto dvou pozicích bychom rádi přivítali nové kolegy či kolegyně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Podrobnosti

ŘIDIČ/KA skupiny B i C

Zlín

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně ve Zlíně.

Podrobnosti

INSPEKTOR/KA JAKOSTI v pekárně

Mariánské Lázně

Při výrobě používáme osvědčené postupy a receptury. Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši inspektoři jakosti. Jedno takové místo se nám uvolnilo v pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Podrobnosti

Kolega/kolegyně do výroby cukrovinek

Ostrava

Znáte naše čajové pečivo, vánoční cukroví, bábovky, babety a další dobroty? Většinu z nich pečeme v Ostravě. Právě tam rádi přijmeme kolegy a kolegyně, kteří nám pomohou s podzimní výrobou. Stačí chuť do práce, vše ostatní vás naučíme.

Podrobnosti

Expedient/ka

Ostrava

Expedice je v pekárně místo, kde se pečivo chystá na cestu do obchodů. V Ostravě-Martinově rádi přivítáme na expedici nové kolegy na nočních směnách.

Podrobnosti

Elektrikář

Olomouc

Jednou z profesí na pekárně jsou elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. V Olomouci nyní rádi přivítáme elektrikáře, který doplní náš tým na údržbě.

Podrobnosti

Řidič

Olomouc

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně v Olomouci.

Podrobnosti

Provozní elektrikář

Znojmo

Naše mlýny jsou pořádné stroje, žádné chaloupky s mlýnským kolem. Proto jednou z profesí ve mlýně jsou i elektrikáři, kteří nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají držet naše stroje ve formě. Nového kolegu právě na tuto pozici bychom rádi přivítali ve Znojmě.

Podrobnosti

Provozní zámečník

Praha

Bez našich elektrikářů a zámečníků bychom nic neupekli. Jsou to oni, kdo musí zasáhnout, když se na pekařských strojích něco pokazí. V Herinku u Prahy rádi přivítáme provozního zámečníka, který doplní náš tým na údržbě. Pracujeme v režimu týden v práci a následně celý týden volno. Pro mimopražské zájemce zajistíme i ubytování.

Podrobnosti

Referent/ka zpracování objednávek

Mariánské Lázně

Novou kolegyni či kolegu rádi přivítáme na oddělení objednávek v naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní. Jedná se o práci v kanceláři, od pondělí do pátku, pouze na ranní směny.

Podrobnosti

Kolega do výroby pečiva

Zlín

V pekárně ve Zlíně rádi přivítáme nové kolegy či kolegyně, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje a pece

Zlín

Výroba našeho pečiva začíná vždy pečlivou přípravou těsta a pokračuje správným upečením oblíbených chlebů či rohlíků. Na naší pekárně ve Zlíně bychom rádi přivítali nové kolegy či kolegyně právě na pozice mísiče a pecáka.

Podrobnosti

Mistr / mistrová výroby

Zlín

Při výrobě pečiva to máme rozdělené. Mísič se stará o přípravu těsta. Pecák zase dohlíží na kynutí a pečení a další kolegové obsluhují jednotlivé pekařské stroje. Na celou směnu pak dohlíží mistr výroby.

Podrobnosti

Elektrikář s ubytováním

Praha

Bez našich elektrikářů a zámečníků bychom nic neupekli. Jsou to oni, kdo ví kam sáhnout, když se na pekařských strojích něco pokazí. V Herinku u Prahy nyní rádi přivítáme elektronika či elektrikáře, který doplní náš tým na údržbě. Pracujeme v režimu týden v práci a následně celý týden volno. Pro mimopražské zájemce zajistíme i ubytování.

Podrobnosti

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně v Herinku u Prahy rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. Jde o práci na stálé ranní směně od pondělí do pátku. A pro mimopražské zájemce můžeme zajistit i ubytování.

Podrobnosti

Expedientka / skladník

Praha

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Nové expedienty teď rádi přivítáme na naší pekárně v Herinku v okrese Praha-východ na stálých nočních nebo ranních směnách.

Podrobnosti

Expedientka / skladník

Břeclav

Expedice je v pekárně místo, kde se v noci čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Právě na expedici teď máme volné místo v Břeclavi. Preferujeme plný úvazek, ale můžeme se domluvit i na zkráceném úvazku.

Podrobnosti

Obsluha mlýnských strojů/mlynář

Brněnec

PENAM nejsou jen pekárny, ale také mlýny, ve kterých si meleme vlastní mouku. Díky tomu si můžeme pohlídat její prvotřídní kvalitu. Jeden z mlýnů máme v Brněnci a právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni.

Podrobnosti

Kolega či kolegyně do výroby pečiva

České Budějovice

O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém, a proto chceme posílit náš tým v Českých Budějovicích. Uplatnění u nás najdete na různých pozicích. Začít můžete jako obsluha pekařských strojů, se vším se seznámíte, poznáte, jak to ve výrobě chodí a poté se můžete rychle vypracovat třeba na mísiče, kterého také sháníme.

Podrobnosti

Expedient/ka

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v Olomouci uvolnilo místo.

Podrobnosti

Kolega / kolegyně do výroby pečiva

Rosice

V rosické pekárně pečeme náš vyhlášený chléb i pečivo. Aby byly rohlíky obzvláště vypečené, hledáme někoho, kdo by při výrobě přidal ruku k dílu. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

Expedientka / skladník

Rosice

V naší pekárně v Rosicích u Brna rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do expedice, kde se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. A protože se pečivo do obchodů zaváží hlavně brzy ráno, na expedici pracujeme na stálé noční směně.

Podrobnosti

Elektromechanik

Rosice

V Rosicích u Brna jsme v roce 2017 spustili jednu z nejmodernějších pekařských linek v ČR. V našem údržbářském týmu bychom rádi přivítali elektromechanika, který nám pomůže držet tyto moderní mašiny ve formě. A nemáme problém dát šanci i absolventovi bez praxe.

Podrobnosti

Rozvoz pečiva (sk. C)

Mariánské Lázně

V Klimentově u Mariánských Lázní rádi přivítáme řidiče, který nám pomůže s denním rozvozem pečiva. Čeká na Vás Iveco do 5,5 tuny s čerstvým a voňavým nákladem.

Podrobnosti

ŘIDIČ SKUPINY C, E

Brněnec

Umíte to s pořádným tahačem, ale nebaví Vás kamionová doprava a nekonečné cesty daleko od domova? Víme co s tím. V Brněnci totiž hledáme zkušeného řidiče, který by nám pomohl s rozvozem mouky. Nečekají Vás cesty přes lán světa, budete jezdit jen v ČR a spát hezky doma ve své posteli. Nebo můžete využít i naše ubytování.

Podrobnosti

Laborant/ka na výpomoc

Rosice

V naší pekárně v Rosicích u Brna rádi přivítáme výpomoc do laboratoře. V současné době jde o výpomoc na zkrácený úvazek s flexibilní pracovní dobou dle domluvy, ale do budoucna je možné rozšíření na plný úvazek.

Podrobnosti

Expedientka / skladník

Zlín

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Protože naše voňavé pečivo musí být u zákazníka nad ránem, pracujeme na stálých nočních směnách.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Praha

Naše pekárna v Herinku na Praze-východ patří k těm největším v republice. Právě tam rádi přijmeme nové kolegy a kolegyně do výroby. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Prostějov

V Prostějově pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme tady většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku, proto to u nás vždycky krásně voní. Právě rozšiřujeme sortiment a tak hledáme posily především k našim strojům a linkám, ale nejen k nim. Část výroby je stále vyráběna ručně, takže u nás najdou uplatnění všichni, kdo mají kladný vztah k našemu voňavému řemeslu.

Podrobnosti

Řidič sk. B i C s ubytováním

Praha

Ráno si přivstat, rozvést pečivo zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít brzy domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Herinku u Prahy. A pro našeho nového kolegu nabízíme i možnost ubytování.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.