Kde máme ještě volno?

Analytik mlýnské divize

Brno

Na našem analytickém oddělení máme volné místo pro někoho, kdo se rád se učí novým věcem, umí se ponořit do problémů a hledat jejich řešení. To vše totiž využije při práci na implementaci systému SAP.

Chci do Penamu

Expedient

Třebíč

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká.  A právě na expedici máme volno v Třebíči.

Chci do Penamu

Skladník

Mariánské Lázně

Starost o náš sklad mouky, úklid a drobná údržba. Práce na skrácený úvazek. Tak přesně na to hledáme nového kolegu do naší pekárny v Klimentově u Mariánských Lázní. 

Chci do Penamu

Vedoucí oddělení controllingu

Brno

Naše oddělení controllingu hledá nového šéfa. Rádi přivítáme někoho, kdo ovládá čísla i Excel, jak když bičem mrská a k tomu má také zkušenosti s vedením týmu.

Chci do Penamu

Obsluha pece, neboli pecák

Ostrava

Víte, kdo je to pecák? Jak už název napovídá, je to pekař, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka u nás nikdo nedá dopustit. A právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pekárně v Ostravě-Martinově.

Chci do Penamu

Marketingový specialista

Praha

Je tu někdo, koho zajímá marketing? Právě se nám totiž uvolnilo jedno místo v našem marketingovém týmu. A pozor, rádi dáme šanci i nadšenému absolventovi či absolventce.

 

 

Chci do Penamu

Laborantka

Znojmo

Do mlýna ve Znojmě hledáme laborantku či laboranta na poloviční úvazek, na ranní směny. Jsme ranní ptáčata a začínáme před šestou.

Chci do Penamu

Expedient

Mariánské Lázně

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pojďte to zkusit.

Chci do Penamu

Rychlý posel

Praha

Co dělá rychlý posel? Neběhá se zásilkami, ani nerozváží pizzu. Zaváží do obchodů to nejčerstvější pečivo. Kromě nového auta a voňavého nákladu pro vás máme také 30 000 Kč náborový příspěvek a spoustu dalšího.

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

Šumperk

Při výrobě používáme osvědčené postupy a recepty. Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši inspektoři jakosti.

Chci do Penamu

Pekař

Břeclav

Pekárna v Břeclavi hledá nové pekaře či pekařky. Máte chuť zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše Vás naučíme, stačí jen chtít a mít chuť do práce.

Chci do Penamu

Vedoucí údržby

Břeclav

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. V Břeclavi rádi přivítáme zkušeného kolegu, který si vezme na starosti právě údržbu a správu majetku.

Chci do Penamu

Řidič na výpomoc

Praha

Zajímala by Vás práce řidiče, ale nechcete se vázat? Nebo prostě jen hledáte přivýdělek? Tak to jste tu správně, protože u nás můžete jezdit i jako brigádník.

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Mariánské Lázně

Stroje jsou pořád jen stroje a bez pořádné údržby se neobejdou. Proto u nás v Klimentově u Mariánských lázní rádi přivítáme šikovného zámečníka.

Chci do Penamu

Účetní specialista / metodik

Brno

Náš tým na oddělení účetnictví a daní hledá nového kolegu či kolegyni.  Jeho či její parketou bude především účetní metodika. Nejste to náhodou Vy?

Chci do Penamu

Elektrikář

Zlín

Jednou z profesí, kterou byste možná na pekárně nečekali, jsou elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě a bez nich bychom chleba neupekli. Jedno takové volné místo máme zrovna ve Zlíně.

Chci do Penamu

Pekař

Mariánské Lázně

V pekárně v Klimentově pečeme vyhlášený chléb, křupavé rohlíky i třeba vláčné vánočky. Máte chuť to zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše vás naučíme.

Chci do Penamu

Řidič C,E

Brněnec

Nového kolegu hledáme za volant našeho kamionu. Co na Vás čeká? Rozvoz mouky a krmiv z našeho mlýnu v Brněnci nedaleko Svitav. Rozjeďte to s námi!

Chci do Penamu

Balič, pytlovač, expedient

Znojmo

V našich mlýnech meleme mouku nejenom pro pekárny PENAM, ale i pro celou řadu dalších zákazníků. Jeden takový mlýn je ve Znojmě a právě tam hledáme nového kolegu, který by nám pomohl s balením a expedicí.

 

Chci do Penamu

Účetní specialista / SAPák

Brno

SAP. Tři písmena, která hýbou celými firmami. I tou naší. Na oddělení účetnictví a daní rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, který už má zkušenosti právě s tímto systémem a pomůže nás s jeho zaváděním a rozvojem.

Chci do Penamu

Pracant do výroby

Třebíč

I nejzkušenější borci potřebují někdy pomoct. Proto hledáme do Třebíče kolegu či kolegyni, kteří přidají ruku k dílu, kde bude zrovna třeba. Není to nic složitého, jedná se převážně o pomocné práce.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Praha

Nové a čisté auto, voňavý náklad, náborový příspěvek 30.000, možnost exkurzní jízdy na zkoušku, kupu benefitů, jistotu a stabilitu…. no máme toho pro Vás spoustu. Rozjeďte to s námi!

Chci do Penamu

Expedient

Zlín

Ve Zlíně se nám uvolnilo místo na expedici výrobků. Pojďte s námi přichystat čerstvé pečivo na cestu k zákazníkům. Někdy je to šrumec, ale když se vyšle teplé pečivo do světa, je klidně čas i na kafe.

Chci do Penamu

Mistr výroby

Praha

Organizace, řízení a kontrola provozu na dané směně. Přesně to bude denním chlebem našeho nového mistra výroby.

Chci do Penamu

Elektromechanik

Praha

Pekárna v Herinku u Prahy je naší nejmodernější výrobou a právě tam hledáme někoho, kdo se postará o naše mašiny. Kromě jiného pro něj máme i 50 000 Kč náborový příspěvek. Ale pozor, tento příspěvek je časově omezený, tak neváhejte!

Chci do Penamu

Obsluha pece

Praha

Jednou z nejdůležitějších pozic v pekárně je obsluha pece. Právě na toto místo hledáme kolegu či kolegyni v moderní pekárně v Herinku u Prahy.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Mariánské Lázně

“Řidič, ten tvrdej chleba má”, zpívá se ve známé písničce. Naši řidiči ale vozí ten nejčerstvější chleba – ještě teplý přímo z pece. Pojďte se stát jedním z nich.

Chci do Penamu

Elektrikář

Mariánské Lázně

Aby vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů.  Jedno volné místo je třeba v Klimentově u Mariánských Lázní. Kromě jiného tam pro Vás máme i 20 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Operátor mísícího centra

Praha

Pro nejmodernější linku na výrobu toastového chleba ve střední Evropě hledáme zodpovědné kolegy na pozici obsluhy mísícího centra v pekárně na Herinku, Praha východ.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky.

Chci do Penamu

Expedient

Praha

Expedice je výhybkou mezi pekaři a šoféry. Je to místo, kde expedienti chystají čerstvé pečivo pro jednotlivé zákazníky, před tím, než jej řidiči zavezou do obchodů.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Třebíč

Seřizování, zapojení, preventivní kontroly i opravy. To všechno je práce pro našeho nového elektrikáře v Třebíči.

Chci do Penamu

Elektromechanik

Rosice

V Rosicích u Brna jsme v roce 2017 spustili jednu z nejmodernějích pekařských linek v ČR.  Aby vše šlapalo jak má, hodil by se nám elektromechanik, který nám pomůže držet tyhle nové mašiny ve formě.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.