Kde máme volno?

Expedient

České Budějovice

Expedice je výhybkou mezi pekaři a šoféry. Je to místo, kde expedienti chystají do přepravek pečivo pro jednotlivé zákazníky, před tím než je řidiči zavezou do obchodů. Právě na expedici v Českých Budějovicích se nám uvolnilo místo.

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

Vojkovice

Na srdci nám leží vysoká kvalita našeho pečiva, proto si sami meleme vlastní mouku. Na její kvalitu dohlíží, kromě jiných, také inspektor/ka jakosti. Jedno takové místo se nám bude uvolňovat ve mlýně ve Vojkovicích. 

Chci do Penamu

Řidič (sk. B i C) s ubytováním

Praha

Na pekárně naložíte pečivo, mrknete na dodáky a rozvezete zboží do obchodů. Necháte si potvrdit lejstra, zpátky přivezete prázdné přepravky a je hotovo. To je ve zkratce práce řidiče v Penamu. V Praze nyní rádi přijmeme řidiče skupin B i C.

Chci do Penamu

Letní brigáda

Olomouc

Je jasné, že v létě si bere nejvíc našich lidí dovolenou. Proto ale budeme mít víc místa pro brigádníky. Práce se u nás najde spousta. Máte chuť to zkusit, jenže jste nikdy nepracovali v potravinářství? Nevadí, vše vás naučíme.

Chci do Penamu

Mzdová/ý účetní

Rosice

V naší pekárně v Rosicích rádi přivítáme posilu na personální oddělení. Do dvojky k naší kolegyni personalistce hledáme mzdovou účetní, která má zkušenosti se mzdovou agendou ideálně ve výrobní společnosti nebo alespoň se zpracováním mezd pro 100 zaměstnanců.

Chci do Penamu

Uklízeč/ka

Vojkovice

Na srdci máme prvotřídní kvalitu našich výrobků a to se neobejde také bez prvotřídní čistoty. Na mlýně ve Vojkovicích rádi přijmeme kolegu či kolegyni právě na úklid.

Chci do Penamu

Kolega do mlýnské výroby

Vojkovice

Abychom měli stoprocentní kontrolu nad kvalitou mouky, ze které pečeme, máme v PENAMu vlastní mlýny. Jeden z nich byste našli ve Vojkovicích u Brna. Právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni do výroby.

Chci do Penamu

Řidič na brigádu

České Budějovice

Zajímala by vás brigáda za volantem našeho auta? V Českých Budějovicích totiž hledáme kolegu, který nám brigádně pomůže s rozvozem pečiva v době letních dovolených tzn. od teďka až do půlky září.

Chci do Penamu

Kolega či kolegyně do výroby pečiva

České Budějovice

V Českých Budějovicích rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše vás naučíme.

 

Chci do Penamu

Nádvorný

České Budějovice

Na naší pekárně v Českých Budějovicích rádi přivítáme nového kolegu, který se postará o pořádek a údržbu areálu. Od úklidu, přes sekání trávy, až po drobné opravy a skládání a převážení materiálu. Jedná se o práci na cca 6 hodiny denně, vhodná může být klidně i pro aktivního důchodce.

Chci do Penamu

Operátor mísícího centra

Ostrava

V Ostravě-Martinově rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s mísením těsta. Nebojte se, že dostane do ruky díži a vařečku. Mísení těsta je u nás především o dozoru nad strojem, který dávkuje suroviny.

Chci do Penamu

Letní brigáda

České Budějovice

Pro mnohé studenty jsou prázdniny časem nejenom pro zábavu, ale také pro letní brigádu. Přijďte si v naší pekárně v Českých Budějovicích vydělat peníze na… no přece na co sami chcete.

Chci do Penamu

Letní brigáda

Břeclav

Léto bývá časem dovolených ale i brigád. V naší pekárně v Břeclavi se v létě práce najde spousta. Nebojte, vše vás naučíme, i když jste ještě v potravinářství nepracovali. Volno pro brigádníky budeme mít už od června.

Chci do Penamu

Řidič sk. B., C.

Břeclav

Naložit na pekárně pečivo, rozvést ho do obchodů, s přepravkami se vrátit na pekárnu a brzy jít s čistou hlavou domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Břeclavi. Rozjeďte to s námi.

Chci do Penamu

Řidič sk. B

Zlín

Na pekárně naložit čerstvé pečivo, rozvést ho do obchodů, s přepravkami se vrátit zpět a jít s čistou hlavou domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme ve Zlíně. Rozjeďte to s námi. 

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Ostrava

Jednou z profesí, které byste možná v pekárně nehledali, jsou provozní elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. Jedno volné místo pro elektrikáře máme v Ostravě Martinově.

Chci do Penamu

Referent/ka objednávek

České Budějovice

Nového referenta či referentku objednávek rádi přivítáme v naší pekárně v Českých Budějovicích. Zpracování objednávek, komunikace se zákazníky a administrativa. Přesně to bude vaším denním chlebem.

Chci do Penamu

Pytlovač / expedient

Kroměříž

Penam nejsou jen pekárny, ale také mlýny, ve kterých si meleme vlastní mouku. Většinu mouky vozíme v cisternách, ale část je potřeba zabalit do spotřebitelského balení. V Kroměříži rádi přivítáme šikovného kolegu, pro kterého máme práci na pytlovací lince.

Chci do Penamu

Expedient

Zlín

Ve Zlíně se nám uvolnilo místo na expedici výrobků. Pojďte s námi přichystat čerstvé pečivo na cestu k zákazníkům. Někdy je to šrumec, ale když se vyšle teplé pečivo do světa, je klidně čas i na kafe. 

Chci do Penamu

Řidič na brigádu

Olomouc

Zajímala by vás brigáda za volantem našeho auta? V Olomouci totiž hledáme kolegu (nebo klidně i kolegyni), který nám brigádně pomůže s rozvozem pečiva. Jedná se o práci zejména o víkendech a na nočních směnách.

Chci do Penamu

Expedient

Břeclav

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Právě na expedici teď máme volné místo v Břeclavi.

Chci do Penamu

Elektrikář

Olomouc

Věděli jste, že v pekárně pracují také elektrikáři? Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. Jedno takové místo máme zrovna volné v Olomouci.

Chci do Penamu

Obsluha mísícího centra a pece

Mariánské Lázně

Pecák u nás říkáme kolegovi, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka nikdo nedá dopustit. Stejně jako na mísiče, který zase chystá těsto. Právě na těchto dvou pozicích bychom rádi přivítali nové kolegy či kolegyně v Klimentově u Mariánských lázní.

Chci do Penamu

Kolega do mlýnské výroby

Znojmo

Abychom měli stoprocentní kontrolu nad kvalitou mouky, ze které pečeme, máme v PENAMu vlastní mlýny. Jeden z nich byste našli ve Znojmě a právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni do výroby.

Chci do Penamu

Řidič sk. B.

Olomouc

Nabrat na pekárně čerstvé pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami a s čistou hlavou jít brzy domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Olomouci.

Chci do Penamu

Kolega do výroby pečiva

Olomouc

V pekárně v Olomouci rádi přivítáme nové kolegy, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše vás naučíme.

Chci do Penamu

Expedient

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v Olomouci uvolnilo místo.

Chci do Penamu

Obsluha mlýnských strojů

Brněnec

PENAM nejsou jen pekárny, ale také mlýny, ve kterých si meleme vlastní mouku. Díky tomu si můžeme pohlídat její prvotřídní kvalitu. Jeden z mlýnů máme v Brněnci a právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni.

Chci do Penamu

Elektrikář

Praha

Pekárna v Herinku u Prahy je naší nejmodernější výrobou a právě tam hledáme někoho, kdo se postará o naše stroje a zařízení. Kromě jiného pro něj máme i 10 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Údržbář / zámečník

Ostrava

Každý den pečeme spoustu pečiva. A k tomu kromě šikovných lidí potřebujeme, aby naše stroje byly ve formě. Proto v naší pekárně v Ostravě rádi přivítáme nového kolegu, do našeho týmu údržbářů.

Chci do Penamu

Expedient

Mariánské Lázně

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pojďte to zkusit.

Chci do Penamu

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.