Kde máme volno?

Referent/referentka zpracování objednávek

Olomouc

Kombinace telefonování, administrativy a komunikace s kolegy. Tak nějak ve zkratce vypadá práce na objednávkách. Jedno takové volné místo máme na naší pekárně v Olomouci.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky.

Chci do Penamu

Obsluha mísícího stroje a pece

Mariánské Lázně

Pecák u nás říkáme kolegovi, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka nikdo nedá dopustit. Stejně jako na mísiče, který zase chystá těsto. Právě na těchto dvou pozicích bychom rádi přivítali nové kolegy či kolegyně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Mariánské Lázně

Aby vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Jsou to oni, kdo pomáhá udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Ne všude ale máme elektrikářů tolik, kolik bychom potřebovali. Jedno volné místo je třeba v Klimentově u Mariánských Lázní.

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Mariánské Lázně

Stroje jsou pořád jen stroje a bez pořádné údržby se neobejdou. V naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní proto rádi přivítáme šikovného zámečníka, který nám pomůže udržovat je v kondici.

Chci do Penamu

Kolega do výroby pečiva

Olomouc

V pekárně v Olomouci rádi přivítáme nové kolegy, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Chci do Penamu

ÚČETNÍ junior

Brno

Rádi bychom posílili náš tým účtárny na centrále v Brně. Hledáme někoho s analytickým myšlením, smyslem pro detail, zodpovědným přístupem a samozřejmě s vřelým vztahem k číslům.

Chci do Penamu

Kolega do výroby pečiva

Zlín

V pekárně ve Zlíně rádi přivítáme nové kolegy či kolegyně, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Chci do Penamu

Elektrikář

Olomouc

Jednou z profesí na pekárně jsou elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. A jedno takové místo máme zrovna volné v Olomouci.

Chci do Penamu

Mistr / Mistrová výroby

Mariánské Lázně

Na naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, co se postará o organizaci, řízení a kontrolu práce na výrobní směně. Jednoduše řečeno – hledáme mistra či mistrovou.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Mariánské Lázně

Brzy ráno naložit na pekárně pečivo, rozvést ho do obchodů, s přepravkami se vrátit na pekárnu a brzy jít s čistou hlavou domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázních.

Chci do Penamu

Expedient/ka

Prostějov

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Na expedici pracujeme na odpoledních a nočních směnách.

Chci do Penamu

Expedient/ka

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v Olomouci uvolnilo místo.

Chci do Penamu

Řidič sk. C s ubytováním

Praha

Ráno si přivstat, rozvést pečivo zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít brzy domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Herinku u Prahy. A pro našeho nového kolegu nabízíme i možnost ubytování.

Chci do Penamu

Obsluha mlýnských strojů

Znojmo

Abychom měli stoprocentní kontrolu nad kvalitou mouky, ze které pečeme, máme v PENAMu vlastní mlýny. Jeden z nich byste našli ve Znojmě a právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni do výroby.

Chci do Penamu

Obsluha mlýnských strojů

Vojkovice

Abychom měli stoprocentní kontrolu nad kvalitou mouky, ze které pečeme, máme v PENAMu vlastní mlýny. Jeden z nich byste našli ve Vojkovicích u Brna. Právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni do výroby.

Chci do Penamu

Obsluha mísícího stroje a pece

Zlín

Výroba našeho pečiva začíná vždy pečlivou přípravou těsta a pokračuje správným upečením oblíbených chlebů či rohlíků. Na naší pekárně ve Zlíně bychom rádi přivítali nové kolegy či kolegyně právě na pozice mísiče a pecáka.

Chci do Penamu

Expedient/ka

Zlín

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Na expedici pracujeme na stálých nočních směnách.

Chci do Penamu

Víkendová brigáda na pekárně

Zlín

Každý má rád co nejčerstvější pečivo, proto v naší pekárně ve Zlíně pečeme každý den. Právě na víkend by se nám hodila pomoc brigádníků. Brigáda to je celoroční, vhodná jako přivýdělek pro studenty, nebo třeba maminky na mateřské. Rádi Vám dáme šanci, i když jste nikdy v potravinářství nepracovali.

Chci do Penamu

Víkendová brigáda na expedici

České Budějovice

Každý má rád co nejčerstvější pečivo, proto v naší pekárně v Českých Budějovicích pečeme a expedujeme každý den. Právě na víkend by se nám hodila pomoc brigádníků. Brigáda to je celoroční, vhodná jako přivýdělek pro studenty, nebo třeba maminky na mateřské. Rádi Vám dáme šanci, i když jste nikdy v potravinářství nepracovali.

Chci do Penamu

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. A pro mimopražské zájemce můžeme zajistit i ubytování.

Chci do Penamu

Elektrikář / elektronik

Praha

Pekárna v Herinku u Prahy je naší nejmodernější výrobou a právě tam hledáme někoho, kdo se postará o naše stroje a zařízení. Nejste to právě Vy? Pro mimopražské zájemce můžeme zajistit i ubytování.

Chci do Penamu

ÚČETNÍ / daňový specialista

Brno

Rádi bychom posílili náš tým finanční účtárny na centrále v Brně. Hledáme někoho, kdo už zpracoval mnoho daňových přiznání a daňová problematika je nejen jeho prací, ale i koníčkem. Někoho, kdo si chce dál rozšiřovat své znalosti ve velké výrobní společnosti, je proaktivní, zodpovědný a vyhovuje mu pracovat samostatně. Práce je u nás dost a problematika je široká, proto naše “daňařka” nebo “daňař” úzce spolupracuje s externími daňovými poradci.

Chci do Penamu

Řidič/ka

České Budějovice

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně v Českých Budějovicích.

Chci do Penamu

Řidič

Olomouc

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně v Olomouci.

Chci do Penamu

Řidič

Zlín

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně ve Zlíně.

Chci do Penamu

Asistent/ka právního oddělení

Brno

Na naší centrále v Brně máme malé právní oddělení a zrovna se nám bude uvolňovat místo asistentky/asistenta. Je to spíše juniorská pozice a hodí se na ni někdo, kdo už má zkušenosti s administrativou, papírování ho prostě baví, je jednoznačně spolehlivý týmový hráč a nevadí mu do určité míry rutinní charakter práce.

Chci do Penamu

Expedient/ka

České Budějovice

V Českých Budějovicích rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do expedice. Na expedici se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. A protože se pečivo do obchodů zaváží hlavně brzy ráno, na expedici se pracuje na nočních směnách.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Ostrava

Jednou z profesí, které byste možná v pekárně nehledali, jsou provozní elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. Jedno takové místo máme volné v Ostravě Martinově.

Chci do Penamu

Obsluha mísícího centra

Ostrava

V Ostravě-Martinově rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s mísením těsta. Nebojte se, že dostane do ruky díži a vařečku. Mísení těsta je u nás především o dozoru nad správným dávkováním všech surovin.

Chci do Penamu

Kolega / kolegyně do řemeslné výroby

Prostějov

V naší pekárně v Prostějově rozšiřujeme sortiment, proto hledáme posily do týmu do naší výroby. Tradičně u nás pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku, proto to u nás vždycky krásně voní. Teď rozšiřujeme sortiment o další slané výrobky, a tak se u nás najde místo pro nové kolegy jak ke strojům, tak na ruční část výroby. Máte vztah k pečení a bavila by vás práce tam, kde to voní?

Chci do Penamu

Obsluha pekařských strojů

Prostějov

V Prostějově pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme tady většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku, proto to u nás vždycky krásně voní. Právě rozšiřujeme sortiment a tak hledáme posily především k našim strojům a linkám, ale nejen k nim. Část výroby je stále vyráběna ručně, takže u nás najdou uplatnění všichni, kdo mají kladný vztah k našemu voňavému řemeslu.

Chci do Penamu

Pracovník údržby areálu

České Budějovice

Na naší pekárně v Českých Budějovicích rádi přivítáme nového kolegu, který se postará o pořádek a údržbu areálu. Od úklidu až po drobné opravy a skládání a převážení materiálu. Jedná se o práci na cca 6 hodiny denně, vhodná může být klidně i pro aktivního důchodce.

Chci do Penamu

IT Specialista / podpora implementace ERP

Brno

Na našem IT oddělení hledáme parťáka / parťačku do týmu, primárně na podporu implementace SAPu. Myslíme si, že je to spíš juniorní pozice, ale nebráníme se ani seniorním kolegům.

Chci do Penamu

Personalista/ka na částečný úvazek

České Budějovice

Do naší pekárny v Českých Budějovicích hledáme zkušenou posilu, která nám pomůže s personalistikou i při zpracováním mezd. Jedná se o práci na cca 4 hodiny denně.

Chci do Penamu

Kolega/kolegyně do výroby cukrovinek

Ostrava

Znáte naše čajové pečivo, vánoční cukroví, bábovky, babety a další dobroty? Většinu z nich pečeme v Ostravě. Právě tam rádi přijmeme kolegy a kolegyně, kteří nám pomohou s podzimní výrobou. Stačí chuť do práce, vše ostatní vás naučíme.

Chci do Penamu

Obsluha pekárenského stroje

Zlín

V pekárně ve Zlíně hledáme do týmu ve výrobě kolegu či kolegyni, kteří se postarají o obsluhu naší chlebové děličky těsta. Pokud už máte zkušenost z pekárny, pak je to úplně ideální. Pokud jste zatím v pekárně nepracovali, ale potravinářství je Vám blízké, i tak se nám ozvěte. Vše Vás rádi naučíme.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.