Absolventi u nás mají dveře otevřené

Studenti potravinářských oborů k nám chodí na praxe, brigády, nebo u nás rovnou startují svou kariéru hned po škole.

Odborné praxe

Ve škole se toho člověk dozví spoustu, ale bez kvalitní praxe to nejde. K nám na praxi chodí studenti potravinářských oborů středních i vysokých škol. Nastoupí na některou z našich pekáren či mlýnů, kde si vyzkouší jak odborné činnosti, tak ale i klasickou pekařinu či mlynařinu. Stojíme si za tím, že je to nejlepší cesta, jak poznat „o čem to je“ a nabrat co nejvíc zkušeností. Ze stejného důvodu neposkytujeme praxe kratší než 4 týdny.

Pokud máte zájem o odbornou praxi v Penamu, mrkněte nejdřív na mapu našich provozů a rozmyslete, kde byste chtěli praxi absolvovat. Pekárny a mlýny totiž máme po celé republice. Každou praxi domlouváme individuálně, takže je dobré si také dopředu rozmyslet, co vlastně sami od praxe očekáváte.

Poznáte nové lidí a získáte kontakty, které se vám můžou v budoucnu hodit

Získáte praxi v oboru

Když se vám bude dařit, nabídneme vám plný úvazek, nebo brigádu

Chci na praxi

Diplomky

Pokud u nás chcete psát diplomku, ozvěte se nám a třeba najdeme společné téma. Stejně jako v případě odborných praxí se i na diplomkách domlouváme individuálně. Dobré je vědět, že v Penamu dáváme přednost studentům, kteří u nás kromě psaní diplomky absolvují i odbornou praxi. Vy pak znáte mnohem lépe nás a my zase vás.

Kontaktujte nás

Absolventi mají dveře otevřené

Absolventi potravinářských oborů u nás po škole nejčastěji nastupují na odborné pozice ve výrobě, na pozice technologů, nebo inspektorů jakosti. Aktuálně nemáme spuštěný klasický trainee program, kde se absolvent postupně „otrkává“. U nás rovnou dostanete šanci ukázat, co ve vás je. Samozřejmě vás v tom nenecháme plavat a dáme vám čas a prostor nabrat potřebné zkušenosti. Nutná je ale chuť na sobě pracovat a dál se rozvíjet.

Nepotřebujete praxi, tu získáte u nás

Můžete profesně růst a kariérně se rozvíjet

Začnete rovnou u jedničky na trhu

Rádi dáváme šanci absolventům uvedených oborů. Nejčastěji u nás nastupují na odborné pozice ve výrobě, na pozice technologů, nebo inspektorů jakosti. Nejmodernější pekárnu máme na Praze-východ, takže řada absolventů má zájem začít právě tam. Ale není to pravidlem, záleží, jak se domluvíme.

Volné pozice

Skupinové exkurze

Na exkurze k nám nejčastěji k nám chodí studenti odborných škol, aby se na vlastní oči přesvědčili, jak vypadá moderní průmyslová výroba pečiva a mlýnských produktů. Máme zájem o rozvoj moderní pekařiny v ČR a exkurze pro odbornou veřejnost k tomu patří. Pokud máte o exkurzi zájem, spojte se s námi a probereme, jaké jsou aktuální možnosti.

Celou dobu budete mít průvodce jen pro sebe

Dozvíte se detaily a zajímavosti o výrobních procesech

Uvidíte opravdový provoz a zjistíte, jak se naše výrobky vyrábějí

Každá vaše zvídavá otázka dostane svou odpověď

 

 

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na e-mailu penam@penam.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.