Staňte se součástí Penamu

Blížíte se ke konci studia a rozhlížíte se, kde začít svou kariéru? Hledáte pracovní zkušenosti nebo odbornou praxi? Zajímají vás trainee programy, nebo třeba přemýšlíte, jestli nepsat diplomku v Penamu? Právě pro vás jsme vytvořili na našem webu tuto sekci.

Odborné praxe

Ve škole se toho člověk dozví spoustu, ale bez kvalitní praxe to nejde. Jak vypadají praxe u nás? Studenti k nám nejčastěji chodí na 4-6 týdnů. Nastoupí na některou z našich pekáren či mlýnů, kde si vyzkouší jak odborné činnosti, tak ale i klasickou pekařinu či mlynařinu. Stojíme si za tím, že je to nejlepší cesta, jak poznat „o čem to je“ a nabrat co nejvíc zkušeností.

Získáte praxi v oboru u významné společnosti

Poznáte nové lidi a získáte kontakty, které se vám můžou v budoucnu hodit

Když se vám bude dařit, nabídneme vám plný úvazek, nebo brigádu

Praxi u nás můžete získat jak v průběhu studia na střední škole, tak v rámci bakalářského a magisterského studia na VŠ. Pokud máte zájem o odbornou praxi v Penamu, mrkněte nejdřív na mapu našich provozů a rozmyslete, kde byste chtěli praxi absolvovat. Pekárny a mlýny totiž máme po celé republice. Každou praxi domlouváme individuálně, takže je dobré si  také dopředu rozmyslet, co vlastně sami od praxe očekáváte.

Chci na praxi

Absolvent SŠ

Absolventi mají dveře otevřené

Jste absolvent nebo absolventka některého z oborů, jako je pekař, mlynář, analýza potravin či technologie potravin? A máte zájem o práci u nás? Tak to jste tu správně!

Nepotřebujete praxi, tu získáte u nás

Můžete profesně růst a kariérně se rozvíjet

Začnete rovnou u jedničky na trhu

Rádi dáváme šanci absolventům uvedených oborů. Nejčastěji u nás nastupují na odborné pozice ve výrobě, na pozice technologů, nebo inspektorů jakosti. Nejmodernější pekárnu máme na Praze-východ, takže řada absolventů má zájem začít právě tam. Ale není to pravidlem, záleží, jak se domluvíme.

Volné pozice

Volná pracovní místa pro středoškoláky

Myslíte, že jste připravení k nám rovnou nastoupit? Tak se podívejte na naše čerstvá místa.

Všechny pozice

Absolvent VŠ

Diplomky a start kariéry

Aktuálně nemáme spuštěný klasický trainee program. Jdeme na to jinak. Prostě u nás rovnou dostanete šanci ukázat, co ve vás je. Samozřejmě vás v tom nenecháme plavat a dáme vám čas a prostor nabrat potřebné zkušenosti. Nutná je ale chuť na sobě pracovat a dál se rozvíjet. Bez toho to nepůjde.

Mrkněte o kousek níže, jaká volná místa pro vysokoškoláky máme právě teď volná.

Pokud u nás chcete psát diplomku, ozvěte se nám a třeba najdeme společné téma. Stejně jako v případě odborných praxí se i na diplomkách domlouváme individuálně. Dobré je vědět, že v Penamu dáváme přednost studentům, kteří u nás kromě psaní diplomky absolvují i odbornou praxi. Vy pak znáte mnohem lépe nás a my zase vás.

Volná pracovní místa pro vysokoškoláky

Podívejte se na naše volná místa, určená pro absolventy VŠ. Pokud vás naše nabídka zaujme, nestyďte se nám dát vědět.

Všechny pozice

Pro žáky a studenty

Exkurze

Na exkurze k nám nejčastěji k nám chodí studenti odborných škol, aby se na vlastní oči přesvědčili, jak vypadá moderní průmyslová výroba pečiva a mlýnských produktů. Máme zájem o rozvoj moderní pekařiny v ČR a exkurze pro odbornou veřejnost k tomu patří. Pokud máte o exkurzi zájem, spojte se s námi a probereme, jaké jsou aktuální možnosti.

Celou dobu budete mít průvodce jen pro sebe

Dozvíte se detaily a zajímavosti o všech výrobních procesech

Uvidíte opravdový provoz a zjistíte, jak se naše výrobky vyrábějí

Každá vaše zvídavá otázka dostane svou odpověď

 

 

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.