Co získáte za výhody?

Hlavní výhodou práce v potravinářství jsou jistoty a stabilita. Jak se říká, chleba se bude jíst vždycky. Kromě toho ale máme pro naše zaměstnance spoustu benefitů.

Stravenky

S prázdným žaludkem by se špatně pracovalo. Proto u nás máme stravenky v hodnotě 145 Kč. Peníze Vám každý měsíc nahrajeme na elektronickou kartu s celou řadou dalších výhod.

Týden dovolené navíc

Každý si potřebuje někdy odpočinout a nabrat síly. Proto po roce u nás máte nárok na týden dovolené navíc.

Zkrácený fond pracovní doby

Standardní pracovní doba je u nás 37,5 hodiny týdně.

Příspěvek na penzijko

Je dobré myslet na zadní vrátka. U nás takové zodpovědné chování podporujeme a pro naše zaměstnance máme příspěvek na penzijní připojištění 700 Kč měsíčně.

Karta Multisport

Levnější sportování i relax můžete mít s příspěvkem na kartu Multisport.

Zdraví na prvním místě

Vyplácíme příspěvky na očkování proti chřipce i na zdravotní a rehabilitační péči. Oceňujeme kolegy a kolegyně, kteří se dlouhodobě věnují dárcovství krve.

Bonusy a odměny

Vážíme si věrnosti. Proto zaměstnancům vyplácíme finanční bonus za odpracované roky, odměnu při životních jubileích a odchodu do důchodu, stejně jako bonus pro klíčové zaměstnance.

Nejčerstvější pečivo přímo z pece

U nás poznáte, jak chutná to nejčerstvější pečivo. Kromě toho několikrát do roka připravujeme pro zaměstnance ochutnávku novinek z našeho sortimentu.

Zaměstnanecké akce

Je fajn se se poznat i jinak než jen při práci. Proto každý rok pořádáme firemní dny. Někdy se griluje, jindy sportuje, nikdy ale nechybí zábava.

Koncernové benefity

Jsme součástí koncernu Agrofert a proto můžeme nabídnout i benefity od spřízněných firem. Slevu na auta z Agrotecu, levnější volání, slevu na lázeňské pobyty atd.

Zaujaly Vás naše benefity? Pojďte to upéct s námi!

Chci do Penamu

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na e-mailu penam@penam.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.