Kde máme volno?

Obsluha mlýnských strojů/mlynář

Brněnec

PENAM nejsou jen pekárny, ale také mlýny, ve kterých si meleme vlastní mouku. Díky tomu si můžeme pohlídat její prvotřídní kvalitu. Jeden z mlýnů máme v Brněnci a právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni.

Podrobnosti

Letní brigáda

Břeclav

Je jasné, že v létě si bere nejvíc našich lidí dovolenou. Proto ale budeme mít víc místa pro brigádníky. Práce se u nás najde spousta. Máte chuť to zkusit, jenže jste nikdy nepracovali v potravinářství? Nevadí, vše Vás naučíme.

Podrobnosti

Expedientka / skladník

Břeclav

Expedice je v pekárně místo, kde se v noci čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Právě na expedici teď máme volné místo v Břeclavi. Preferujeme plný úvazek, ale můžeme se domluvit i na zkráceném úvazku.

Podrobnosti

INSPEKTOR/KA KVALITY v pekárně

Praha

Při výrobě používáme osvědčené postupy a receptury. Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši inspektoři kvality. Jedno takové místo se nám brzy uvolní v pekárně v Herinku u Prahy.

Podrobnosti

SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

Brno

Na naší centrále na finančním úseku rádi přivítáme novou kolegyni či kolegu, která/ý si vezme na starosti složitější účetní operace.

Podrobnosti

ÚČETNÍ METODIK

Brno

Na centrále v Brně rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni do našeho účetního týmu. Jeho či její parketou bude především účetní metodika.

Podrobnosti

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Ostrava

Hledáme posilu do našeho skvělého týmu obchodních zástupců pro pekárnu v Ostravě. Servis našim zákazníkům je pro nás důležitý a proto chceme do týmu někoho, kdo je přirozeně pro-klientsky orientovaný a rád pečuje o vztahy s obchodními partnery. Nabízíme stabilitu a zázemí pekárenské jedničky a náš široký sortiment voňavých výrobků.

Podrobnosti

Provozní zámečník

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. A právě tam máme volné místo pro provozního zámečníka, který se spolu s dalšími kolegy z údržby postará o naše stroje.

Podrobnosti

Řidič/ka na brigádu

České Budějovice

Zajímala by Vás brigáda za volantem našeho auta? V Českých Budějovicích totiž hledáme kolegy, kteří nám brigádně pomohou s rozvozem pečiva v sobotu a v neděli. Pokud Vám vyhovuje práce jen v některé dny, nabízíme možnost jezdit i v průběhu pracovního týdne. Proto je brigáda vhodná pro studenty i pro aktivní důchodce.

Podrobnosti

Mistr údržby

Praha

Na naší největší pekárně v Herinku u Prahy rádi přivítáme do party zkušeného kolegu elektrikáře na pozici mistra údržby. Jde o práci na stálé ranní směně od pondělí do pátku. A pro mimopražské zájemce po dobu adaptace můžeme zajistit i ubytování.

Podrobnosti

Elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Prostějov

V Prostějově pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme tady většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku, proto to u nás vždycky krásně voní. Právě rozšiřujeme sortiment a tak hledáme posily k našim strojům a linkám, ale nejen k nim.

Podrobnosti

Řidič/ka sk. B, C

Břeclav

Brzy ráno naložit pečivo, rozvést ho do obchodů, s přepravkami se vrátit na pekárnu a jít s čistou hlavou domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Břeclavi.

Podrobnosti

Řidič

Mariánské Lázně

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Podrobnosti

Expedient/ka

Mariánské Lázně

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní uvolnilo místo.

Podrobnosti

Vedoucí oddělení financování

Brno

Pro náš malý treasury tým právě hledáme nového šéfa. Co bude jeho/její hlavní prací? Ve zkratce – banky, pojištění, leasingy a dotace. Ve spolupráci s finančním ředitelem zajistí celkové řízení financí ve firmě.

Podrobnosti

Kolega do výroby pečiva na ranní směny

Olomouc

V pekárně v Olomouci rádi přivítáme nové kolegy či kolegyně, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Na rozdíl od jiných pozic na pekárně, hledáme posilu na stálou ranní směnu od pondělí do pátku. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Podrobnosti

Kolega do výroby pečiva

Olomouc

V pekárně v Olomouci rádi přivítáme nové kolegy či kolegyně, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Podrobnosti

Obsluha mlýnských strojů

Vojkovice

Abychom měli stoprocentní kontrolu nad kvalitou mouky, ze které pečeme, máme v PENAMu vlastní mlýny. Jeden z nich byste našli ve Vojkovicích a právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni do výroby.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje a pece

Mariánské Lázně

Výroba našeho pečiva začíná vždy pečlivou přípravou těsta a pokračuje správným upečením. Přesně to bude mít na starosti náš nový kolega či kolegyně v pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Podrobnosti

operátor hotových výrobků

Zlín

Ve naší pekárně ve Zlíně rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do pekařské výroby. Pečivo musí být u zákazníka nad ránem, pracujeme proto na stálých nočních směnách.

Podrobnosti

Řidič s ubytováním

Praha

Ráno si přivstat, rozvést pečivo zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít brzy domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Herinku u Prahy.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Praha

Naše pekárna v Herinku na Praze-východ patří k těm největším v republice. Právě tam rádi přijmeme nové kolegy a kolegyně do výroby. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

Mistr/mistrová výroby

Praha

Na Praze-východ, v obci Herink, máme moderní výrobu toustového chleba. A právě tam rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, co se postará o organizaci, řízení a kontrolu na výrobní směně. Prostě mistra či mistrovou. Po zaučení budete pracovat v režimu týden v práci a následně celý týden volno. Pro mimopražské zájemce zajistíme po dobu adaptace i ubytování.

Podrobnosti

Elektrikář/ elektronik

Praha

Bez našich kolegů z údržby bychom nic neupekli. Jsou to oni, kdo ví kam sáhnout, když se na pekařských strojích něco pokazí. V Herinku u Prahy nyní rádi přivítáme elektronika či elektrikáře, který doplní náš tým. Pracujeme v režimu týden v práci a následně celý týden volno.

Podrobnosti

Obsluha pytlovací linky

Kroměříž

Penam nejsou jen pekárny, ale také mlýny, ve kterých si meleme vlastní mouku. Část mouky vozíme v cisternách, ale část je potřeba zabalit do spotřebitelského balení. V Kroměříži rádi přivítáme šikovného kolegu, pro kterého máme práci na pytlovací lince a v případě potřeby také naloží zabalené zboží na kamion.

Podrobnosti

Expedientka / evidence přepravek

Břeclav

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Právě na expedici teď máme volné místo v Břeclavi. Na rozdíl od jiných pozic v pekárně Vás čeká práce pouze na ranní směny od pondělí do pátku na zkrácený úvazek.

Podrobnosti

Kolega/ kolegyně do výroby pečiva

Ostrava

O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém, a proto chceme posílit náš tým v Ostravě – Martinově. Uplatnění u nás najdete na různých pozicích. Začít můžete jako obsluha pekařských strojů, se vším se seznámíte a poznáte, jak to ve výrobě chodí.

Podrobnosti

Zámečník

Ostrava

Stroje jsou pořád jen stroje a bez pořádné údržby se neobejdou. V naší pekárně v Ostravě – Martinově proto rádi přivítáme šikovného zámečníka, který nám pomůže udržovat je v kondici.

Podrobnosti

Obsluha mísícího centra

Ostrava

V Ostravě-Martinově rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s mísením těsta. Nebojte se, že dostane do ruky díži a vařečku. Mísení těsta je u nás především o dozoru nad správným dávkováním všech surovin.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na e-mailu penam@penam.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.