Kde máme volno?

Kolega / kolegyně do řemeslné výroby

Prostějov

V naší pekárně v Prostějově rozšiřujeme sortiment, proto hledáme posily do týmu do naší výroby. Tradičně u nás pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku, proto to u nás vždycky krásně voní. Teď rozšiřujeme sortiment o další slané výrobky, a tak se u nás najde místo pro nové kolegy jak ke strojům, tak na ruční část výroby. Máte vztah k pečení a bavila by vás práce tam, kde to voní?

Chci do Penamu

Obsluha pekařských strojů

Prostějov

V Prostějově pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme tady většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku, proto to u nás vždycky krásně voní. Právě rozšiřujeme sortiment a tak hledáme posily především k našim strojům a linkám, ale nejen k nim. Část výroby je stále vyráběna ručně, takže u nás najdou uplatnění všichni, kdo mají kladný vztah k našemu voňavému řemeslu.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky.

Chci do Penamu

INSPEKTOR/KA JAKOSTI v pekárně

Prostějov

Na srdci máme vždy vysokou kvalitu našeho pečiva. Proto máme na pekárnách inspektory jakosti, kteří dohlíží právě na kvalitu výroby. Jedno takové místo se nám uvolnilo na pekárně v Prostějově, kde vyrábíme většinu našeho sladkého pečiva od závinů, špiček, šátečků, až po prémiovou řadu „Ze srdce sladké“.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.