Kde máme volno?

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Olomouc

Hledáme posilu malého týmu obchodních zástupců pro naši pekárnu v Olomouci tzn. pro region Olomouc a okolí do vzdálenosti 60 km. Servis našim zákazníkům je pro nás důležitý a proto chceme do týmu někoho, kdo je přirozeně prozákaznicky orientovaný a rád pečuje o vztahy s obchodními partnery. Nabízíme stabilitu a zázemí pekárenské jedničky a náš široký sortiment voňavých výrobků.

Podrobnosti

Řidič na brigádu

Olomouc

Zajímala by Vás brigáda za volantem našeho auta? V Olomouci totiž hledáme kolegy, kteří nám brigádně pomohou s rozvozem pečiva v době letních dovolených tzn. od června do srpna. Proto je brigáda vhodná pro studenty i pro aktivní důchodce.

Podrobnosti

Expedient/ka

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v Olomouci uvolnilo místo.

Podrobnosti

Mistr/ mistrová výroby

Olomouc

Při výrobě pečiva to máme rozdělené. Mísič se stará o přípravu těsta. Pecák zase dohlíží na kynutí a pečení a další kolegové obsluhují jednotlivé pekařské stroje. Na celou směnu pak dohlíží mistr výroby.

Podrobnosti

Kolega do výroby pečiva

Olomouc

V pekárně v Olomouci rádi přivítáme nové kolegy, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.