Kde máme volno?

Referent/ka zpracování objednávek

Mariánské Lázně

Novou kolegyni či kolegu rádi přivítáme v naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní. Pokud hledáte práci v administrativě na poloviční úvazek na dopoledne od 8:00 – 12:00, kdy se jedná o práci v kanceláři, od pondělí do pátku, tak je tato pracovní příležitost možná jak dělaná právě pro Vás.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje a pece

Mariánské Lázně

Výroba našeho pečiva začíná vždy pečlivou přípravou těsta a pokračuje správným upečením. Přesně to bude mít na starosti náš nový kolega či kolegyně v pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Podrobnosti

Řidič

Mariánské Lázně

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Podrobnosti

Expedient/ka

Mariánské Lázně

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní uvolnilo místo.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na e-mailu penam@penam.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.