Kde máme volno?

Obsluha mlýnských strojů

Vojkovice

Abychom měli stoprocentní kontrolu nad kvalitou mouky, ze které pečeme, máme v PENAMu vlastní mlýny. Jeden z nich byste našli ve Vojkovicích a právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni do výroby.

Podrobnosti

Vedoucí údržby

Prostějov

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. V Prostějově rádi přivítáme zkušeného kolegu, který si vezme na starosti vedení údržby a také správu majetku.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Praha

Naše pekárna v Herinku na Praze-východ patří k těm největším v republice. Právě tam rádi přijmeme nové kolegy a kolegyně do výroby. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme. A pro mimopražské zájemce nabízíme i ubytování.

Podrobnosti

Elektrikář/ elektronik

Brno

V Rosicích u Brna jsme v roce 2017 spustili jednu z nejmodernějších pekařských linek v ČR. V našem údržbářském týmu bychom rádi přivítali elektronika, který nám pomůže držet tyto moderní mašiny ve formě. A nemáme problém dát šanci i absolventovi bez praxe.

Podrobnosti

Vedoucí údržby

Praha

V Herinku u Prahy stojí naše nejmodernější pekárna. Hala plná automatických výrobních linek a pekařských strojů. O kondici těchto zařízení se stará tým údržbářů a teď jim hledáme nového šéfa.

Podrobnosti

Obsluha mlýnských strojů

Znojmo

Abychom měli stoprocentní kontrolu nad kvalitou mouky, ze které pečeme, máme v PENAMu vlastní mlýny. Jeden z nich byste našli ve Znojmě a právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni do výroby.

Podrobnosti

Řidič/ka sk. B, C

Břeclav

Brzy ráno naložit pečivo, rozvést ho do obchodů, s přepravkami se vrátit na pekárnu a jít s čistou hlavou domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Břeclavi.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Prostějov

V Prostějově pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme tady většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku, proto to u nás vždycky krásně voní. Právě rozšiřujeme sortiment a tak hledáme posily k našim strojům a linkám, ale nejen k nim.

Podrobnosti

Řidič s ubytováním

Praha

Ráno si přivstat, rozvést pečivo zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít brzy domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Herinku u Prahy. A pro našeho nového kolegu nabízíme i možnost ubytování.

Podrobnosti

ÚČETNÍ METODIK

Brno

Na centrále v Brně rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni do našeho účetního týmu. Jeho či její parketou bude především účetní metodika.

Podrobnosti

Kolega / kolegyně do výroby pečiva

Rosice

V rosické pekárně pečeme náš vyhlášený chléb i pečivo. Aby byly rohlíky obzvláště vypečené, hledáme někoho, kdo by při výrobě přidal ruku k dílu. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Na naší největší pekárně v Herinku u Prahy rádi přivítáme do party zkušeného kolegu elektrikáře na pozici mistra údržby. Jde o práci na stálé ranní směně od pondělí do pátku. A pro mimopražské zájemce můžeme zajistit i ubytování.

Podrobnosti

Elektrikář/ elektronik (možnost ubytování)

Praha

Bez našich kolegů z údržby bychom nic neupekli. Jsou to oni, kdo ví kam sáhnout, když se na pekařských strojích něco pokazí. V Herinku u Prahy nyní rádi přivítáme elektronika či elektrikáře, který doplní náš tým. Pracujeme v režimu týden v práci a následně celý týden volno. Pro mimopražské zájemce zajistíme i ubytování.

Podrobnosti

Expedient/ka

Zlín

Ve naší pekárně ve Zlíně rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do expedice. Na expedici se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Protože pečivo musí být u zákazníka nad ránem, pracujeme na stálých nočních směnách.

Podrobnosti

HR junior/ka

Brno

Jako personální oddělení centrály jsme HR servisem nejen našim kolegům na centrále, ale i ředitelům a personalistům na našich pekárnách a mlýnech po celé republice. Naším řemeslem je pekařina, máme více jak 2000 zaměstnanců a o ty je potřeba se komplexně postarat od náboru až po zápočtový list. Aktuálně se nám otevírá příležitost přibrat do týmu nadšenou HR juniorku nebo juniora.

Podrobnosti

Zámečník

Olomouc

Stroje jsou pořád jen stroje a bez pořádné údržby se neobejdou. V naší pekárně v Olomouci proto rádi přivítáme šikovného zámečníka, který nám pomůže udržovat je v kondici.

Podrobnosti

Elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky.

Podrobnosti

Kolega do řemeslné výroby na stálou ranní směnu

Prostějov

V naší pekárně v Prostějově hledáme posily do výroby. Tradičně u nás pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku. Teď rozšiřujeme sortiment o další slané výrobky, a tak se u nás najde místo pro nové kolegy na ruční část výroby.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje a pece

Mariánské Lázně

Výroba našeho pečiva začíná vždy pečlivou přípravou těsta a pokračuje správným upečením. Přesně to bude mít na starosti náš nový kolega či kolegyně v pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Podrobnosti

Provozní elektrikář

Vojkovice

Naše mlýny nejsou žádné chaloupky s mlýnským kolem, ale průmyslové provozy se vším všudy. Proto jednou z profesí ve mlýně jsou i elektrikáři, kteří nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají držet naše technologie ve formě. Nového kolegu právě na tuto pozici bychom rádi přivítali ve Vojkovicích.

Podrobnosti

Referent/ka nákupu

Brno

Čím víc roste naše výroba, tím víc práce máme s administrativou spojenou s nákupem a řešením všeho, co se týká surovin a obalů na naše výrobky.

Podrobnosti

Řidič

Mariánské Lázně

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Podrobnosti

Expedient/ka

Mariánské Lázně

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní uvolnilo místo.

Podrobnosti

Expedient/ka

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v Olomouci uvolnilo místo.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na e-mailu penam@penam.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.