Exkurze v Rosicích

21. 7. 2022

Na exkurze do našich pekáren chodí nejčastěji studenti od odborných škol, aby se na vlastní oči přesvědčili, jak vypadá moderní průmyslová výroba pečiva. A my, pokud je to alespoň trochu možné, takové návštěvy u nás vítáme, protože stojíme o propagaci pekařského řemesla. V červnu do naší pekárny v Rosicích dorazili studenti z Odborného učiliště Lomená v Brně. Jako vždy jsme je pečlivě provedli, ukázali jim celou pekárnu, vše co průmyslová výroba pečiva obnáší a nechyběl ani malý dáreček na rozloučenou. Netrvalo dlouho a na rosickou pekárnu dorazil tento milý dopis od vedoucí učitelky.

Dobrý den, paní Poláčková,

ještě jednou děkuji za čas, který jste nám dnes Vy i Vaše kolegyně věnovaly. Byl to velký přínos pro mě, jako vyučující odborných předmětů, ale také pro žáky, kteří se učí o kontinuální výrobě a nikdy se s ní nesetkali. Jsem ráda, že se pekařina opět posunula v kvalitě výroby, hygieny provozu i práce. Přeji Vám mnoho úspěchů a hlavně kvalitní a zodpovědné zaměstnance.

Děkuji a přeji pěkné dny
Hana Manová

Nechcete, aby Vám unikly nově otevřené pozice? Dejte nám na sebe kontakt a my Vás budeme včas informovat.

Chci vědět první

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na e-mailu penam@penam.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.