Kde máme volno?

Praxe v laboratoři

Brněnec

Pro šikovnou studentku nebo šikovného studenta VŠ máme velmi kvalitní praxi v laboratoři na našem mlýně v Brněnci.

Chci do Penamu

Laborant/ka

Znojmo

V našem mlýně ve Znojmě rádi přivítáme laborantku či laboranta na ranní směny. Je to zodpovědná práce, protože u laboratorní analýzy začíná prvotřídní kvalita našich mlýnských výrobků.

Chci do Penamu

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Účetní specialista

Brno

„Má dáti a dal“ je pro Vás běžná rutina, stejně jako účetní standardy? Bavilo by Vás zaměřit se více na firemní metodiku? Někoho takového rádi přivítáme na naší centrále v Brně.

Chci do Penamu

Daňový specialista

Brno

Rádi bychom posílili náš tým účtárny na centrále v Brně. Hledáme někoho s analytickým myšlením, smyslem pro detail a zodpovědným přístupem, kdo se ponoří do přípravy daňových stanovisek pro účetní, právní, nákupní a jiná oddělení společnosti.

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

Břeclav

Abychom měli opravdu prvotřídní pečivo, dohlíží na každé pekárně na postupy a kvalitu naši inspektoři jakosti. Jedno takové místo bude volné v pekárně v Břeclavi. Pro více informací stačí jednou kliknout… 

Chci do Penamu

Brigáda na expedici

Rosice

Víte kdy je v pekárně největší šrumec? V noci z pátku na sobotu a ze soboty na neděli. Právě na tuto dobu by se nám hodila pomoc brigádníka v Rosicích u Brna. Jedná se o celoroční brigádu.

Chci do Penamu

Finanční manažer/ka

Brno

Na centrále v Brně se nám v dohledné době se uvolní zajímavá pozice pro člověka, který se dobře vyzná ve světě daní a účetnictví. I když u nás běžně dáváme šanci absolventům, v tomto případě hledáme někoho opravdu zkušeného.

Chci do Penamu

Mzdová účetní / personalistka

Zlín

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici  Mzdová účetní – personalistka. Pokud máte zkušenosti s personalistikou a vedením mzdové agendy, baví Vás servis a péče o kolegy ve firmě, dokážete velmi dobře komunikovat a vést osobní pohovory s uchazeči o práci, a navíc jste týmový hráč, pak hledáme právě Vás.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.