Kde máme ještě volno?

SAP projektový manažer

Brno

To nejdůležitější o této práci v jedné větě: Jde o řízení kompletního životního cyklu projektu SAP, včetně plánování, návrhu, programování, testování a implementace ve skupině PENAM.

Chci do Penamu

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 60 000 Kč.

Chci do Penamu

Marketingový specialista

Praha

Zajímá Vás marketing? Tak to Vás bude zajímat také informace, že se nám uvolnilo místo v našem marketingovém týmu. A pozor, rádi dáme šanci i nadšenému absolventovi či absolventce.

Chci do Penamu

Specialista nákupu a skladů

Brno

Chcete si rozšířit své znalosti o systém SAP a také zdokonalit své prezentační dovednosti? Pokud ano, tak máme job přímo pro Vás. Hledáme totiž někoho, kdo bude zajišťovat kolegům podporu při rozvoji jmenovaného systému a nemá problém ani s administrativou.

Chci do Penamu

Controller

Brno

V oddělení controllingu rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni. Hledáme někoho jako jsme my, tedy někoho s kladným vztahem k číslům, analytickým a logickým myšlením, zvyklého pracovat samostatně. Někoho, kdo si rád výstupy ze své práce sám i odprezentuje.

Chci do Penamu

Účetní

Mariánské Lázně

Vedení účetnictví, evidence DPH, příprava podkladů, vyhotovování faktur atd. Přesně to bude práce pro našeho nového kolegu či kolegyni na účtárně v Klimentově u Mariánských Lázní. Dejte nám o sobě vědět.

Chci do Penamu

Personalistka / mzdová účetní

Ostrava

V naší pekárně v Ostravě-Martinově máme volné místo na personálním oddělení. Rádi přivítáme kolegu či kolegyni se zkušenostmi s personalistikou a mzdovou agendou.

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

České Budějovice

Při výrobě používáme osvědčené postupy a receptury. Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši inspektoři jakosti. Jedno takové místo se nám bude dočasně uvolňovat v pekárně v Českých Budějovicích.

Chci do Penamu

Právník v United Bakeries

Praha

Nedávno u nás proběhla akvizice firmy UNITED BAKERIES. A právě tam teď hledají právníka. Rozhodli jsme se kolegům z UB s hledáním pomoct, protože v budoucnu budeme hodně spolupracovat.

Chci do Penamu

Daňový specialista

Brno

Rádi bychom posílili náš tým účtárny na centrále v Brně. Hledáme někoho s analytickým myšlením, smyslem pro detail a zodpovědným přístupem, koho baví příprava daňových stanovisek pro účetní, právní, nákupní a jiná oddělení.

Chci do Penamu

Pracant do výroby

Zlín

V pekárně ve Zlíně pečeme spoustu dobrot. Aby byly rohlíčky obzvláště vypečené, hledáme někoho, kdo by při výrobě přidal ruku k dílu. Nováčky rádi vše naučíme. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.