Kde máme volno?

Laborant/ka

Kroměříž

V našem mlýně v Kroměříži rádi přivítáme laborantku či laboranta na ranní směny. Je to zodpovědná práce, protože u laboratorní analýzy začíná prvotřídní kvalita našich mlýnských výrobků.

Chci do Penamu

Obchodní zástupce

České Budějovice

Od Lipna po České Budějovice, od Vimperka po Nové Hrady. Přesně to bude terén pro našeho nového obchodníka či obchodnici. Hledáme někoho šikovného, ideálně s praxí obchodního zástupce. Nejste to náhodou vy?

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

Praha

V Herinku (Praha – východ) je naše největší pekárna. Pečeme tam klasické pečivo i výborné tousty. Na prvotřídní kvalitu a dodržování postupů tam dohlíží naši inspektoři jakosti. A právě na toto místo hledáme nového kolegu či kolegyni.

Chci do Penamu

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Daňový, účetní specialista

Brno

Rádi bychom posílili náš tým účtárny na centrále v Brně. Hledáme někoho s analytickým myšlením, smyslem pro detail a zodpovědným přístupem, kdo se ponoří do přípravy daňových stanovisek pro účetní, právní, nákupní a jiná oddělení společnosti.

Chci do Penamu

Laborant/ka

Znojmo

V našem mlýně ve Znojmě rádi přivítáme laborantku či laboranta na ranní směny. Je to zodpovědná práce, protože u laboratorní analýzy začíná prvotřídní kvalita našich mlýnských výrobků.

Chci do Penamu

Účetní specialista

Brno

„Má dáti a dal“ je pro Vás běžná rutina, stejně jako účetní standardy? Bavilo by vás zaměřit se více na firemní metodiku? Někoho takového rádi přivítáme na naší centrále v Brně.

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

Brněnec

Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva a proto si sami meleme vlastní mouku. Na její kvalitu kromě jiných dohlíží také inspektor jakosti. Jedno takové místo máme zrovna volné ve mlýně v Brněnci.

Chci do Penamu

Brigáda na expedici

Rosice

Víte kdy je v pekárně největší šrumec? V noci z pátku na sobotu a ze soboty na neděli. Právě na tuto dobu by se nám hodila pomoc brigádníka v Rosicích u Brna. Jedná se o celoroční brigádu.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.