Kde máme volno?

Kolega či kolegyně do výroby pečiva

České Budějovice

V pekárně v Českých Budějovicích rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Chci do Penamu

Kolega / kolegyně do řemeslné výroby

Prostějov

V naší pekárně v Prostějově rozšiřujeme sortiment, proto hledáme posily do týmu do naší výroby. Tradičně u nás pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku, proto to u nás vždycky krásně voní. Teď rozšiřujeme sortiment o další slané výrobky, a tak se u nás najde místo pro nové kolegy jak ke strojům, tak na ruční část výroby. Máte vztah k pečení a bavila by vás práce tam, kde to voní?

Chci do Penamu

Obsluha pekařských strojů

Prostějov

V Prostějově pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme tady většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku, proto to u nás vždycky krásně voní. Právě rozšiřujeme sortiment a tak hledáme posily především k našim strojům a linkám, ale nejen k nim. Část výroby je stále vyráběna ručně, takže u nás najdou uplatnění všichni, kdo mají kladný vztah k našemu voňavému řemeslu.

Chci do Penamu

Obsluha mlýnských strojů

Vojkovice

Abychom měli stoprocentní kontrolu nad kvalitou mouky, ze které pečeme, máme v PENAMu vlastní mlýny. Jeden z nich byste našli ve Vojkovicích u Brna. Právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni do výroby.

Chci do Penamu

Obsluha mísícího stroje a pece

Mariánské Lázně

Pecák u nás říkáme kolegovi, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka nikdo nedá dopustit. Stejně jako na mísiče, který zase chystá těsto. Právě na těchto dvou pozicích bychom rádi přivítali nové kolegy či kolegyně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Chci do Penamu

Referent/ka fakturace

Ostrava

Pekárna v Ostravě Martinově patří k našim největším provozům. A právě tam hledáme posilu do administrativy, která nám pomůže se zpracováním faktur.

Chci do Penamu

Řidič sk. C s ubytováním

Praha

Ráno si přivstat, rozvést pečivo zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít brzy domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Herinku u Prahy. A pro našeho nového kolegu nabízíme i možnost ubytování.

Chci do Penamu

Elektrikář / elektronik

Praha

Pekárna v Herinku u Prahy je naší nejmodernější výrobou a právě tam hledáme někoho, kdo se postará o naše stroje a zařízení. Nejste to právě Vy? Pro mimopražské zájemce můžeme zajistit i ubytování.

Chci do Penamu

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. A pro mimopražské zájemce můžeme zajistit i ubytování.

Chci do Penamu

ŘIDIČ/KA skupiny B i C

Zlín

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně ve Zlíně. A máme na dopravě novinky, včetně nových aut.

Chci do Penamu

Expedient/ údržba areálu

Kroměříž

Abychom si pohlídali prvotřídní kvalitu mouky, meleme si ji sami ve vlastních mlýnech. Jeden z nich byste našli v Kroměříži. A zrovna tam hledáme nového kolegu, který nám pomůže v expedici, ale i při údržbě areálu.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky.

Chci do Penamu

Asistent/ka výroby

Mariánské Lázně

V naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní rádi přivítáme kolegyni či kolegu, který nám pomůže s kontrolou výrobních procesů, s evidencí a plánováním. Jde o práci na ranní směny od pondělí do pátku.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Mariánské Lázně

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázních.

Chci do Penamu

Expedient/ka

České Budějovice

V Českých Budějovicích rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do expedice. Na expedici se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. A protože se pečivo do obchodů zaváží hlavně brzy ráno, na expedici se pracuje na nočních směnách.

Chci do Penamu

Kolega / kolegyně do výroby pečiva

Brno

V rosické pekárně pečeme náš vyhlášený chléb i pečivo. Aby byly rohlíky obzvláště vypečené, hledáme někoho, kdo by při výrobě přidal ruku k dílu. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Chci do Penamu

Kolega do výroby pečiva

Olomouc

V pekárně v Olomouci rádi přivítáme nové kolegy, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Chci do Penamu

Expedientka / Skladník

Zlín

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Na expedici pracujeme na stálých nočních směnách.

Chci do Penamu

Vedoucí expediční směny

České Budějovice

Na expedici se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. V Českých Budějovicích rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pozici vedoucí expediční směny.

Chci do Penamu

Elektrikář

Olomouc

Jednou z profesí na pekárně jsou elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. A jedno takové místo máme zrovna volné v Olomouci.

Chci do Penamu

Expedient/ka

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v Olomouci uvolnilo místo.

Chci do Penamu

Expedient/ka na noční směnu

Rosice

V Rosicích u Brna rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do expedice. Na expedici se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. A protože se pečivo se do obchodů zaváží hlavně brzy ráno, na expedici se pracuje především na nočních směnách.

Chci do Penamu

Pracovník údržby areálu

České Budějovice

Na naší pekárně v Českých Budějovicích rádi přivítáme nového kolegu, který se postará o pořádek a údržbu areálu. Od úklidu až po drobné opravy a skládání a převážení materiálu. Jedná se o práci na cca 6 hodiny denně, vhodná může být klidně i pro aktivního důchodce.

Chci do Penamu

Produktový manažer FMCG

Praha

Hledáme zkušeného produktového manažera, který převezme úspěšné řady pečiva a posune je o další kus dál.

Chci do Penamu

Expedient/ka

Zlín

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Na expedici pracujeme na stálých nočních směnách.

Chci do Penamu

Mistr/mistrová výroby

Praha

Na Praze-východ, v obci Herink, máme moderní výrobu toustového chleba. A právě tam rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, co se postará o organizaci, řízení a kontrolu na výrobní směně. Prostě mistra či mistrovou.

Chci do Penamu

Řidič

Olomouc

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně v Olomouci.

Chci do Penamu

Expedient/ka

Praha

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Nové expedienty teď rádi přivítáme na naší pekárně v Herinku v okrese Praha-východ na stálých nočních nebo ranních směnách.

Chci do Penamu

Obsluha mísícího stroje a pece

Zlín

Výroba našeho pečiva začíná vždy pečlivou přípravou těsta a pokračuje správným upečením oblíbených chlebů či rohlíků. Na naší pekárně ve Zlíně bychom rádi přivítali nové kolegy či kolegyně právě na pozice mísiče a pecáka.

Chci do Penamu

Expedient/ka

Břeclav

Expedice je v pekárně místo, kde se v noci čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Právě na expedici teď máme volné místo v Břeclavi.

Chci do Penamu

INSPEKTOR/KA JAKOSTI v pekárně

Prostějov

Na srdci máme vždy vysokou kvalitu našeho pečiva. Proto máme na pekárnách inspektory jakosti, kteří dohlíží právě na kvalitu výroby. Jedno takové místo se nám uvolnilo na pekárně v Prostějově, kde vyrábíme většinu našeho sladkého pečiva od závinů, špiček, šátečků, až po prémiovou řadu „Ze srdce sladké“.

Chci do Penamu

ÚČETNÍ / daňový specialista

Brno

Hledáme někoho, kdo zpracoval nejedno daňové přiznání a daňová problematika je nejen jeho prací, ale i koníčkem. Někoho, kdo si chce dál rozšiřovat své znalosti ve velké výrobní společnosti, je proaktivní, zodpovědný a vyhovuje mu pracovat samostatně.

Chci do Penamu

ANALYTIK LOGISTIKY junior

Brno

Každý den máme na cestách několik stovek aut. Proto bychom rádi posílili náš logistický tým na centrále v Brně. Hledáme někoho s analytickým myšlením, kdo bez Excelu nedá ani ránu a nebráníme se ani absolventům.

Chci do Penamu

Dispečer dopravy

Mariánské Lázně

Řidič řídí auto. Kdo ale řídí řidiče? A kdo je jeho “přítel na telefonu”? Dispečer dopravy! Zrovna jedno takové místo máme volné v Klimentově u Mariánských Lázní.

Chci do Penamu

Řidič/ka sk. B, C

Rosice

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Rosicích.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.