Kde máme volno?

Operátor do výroby

Rosice

Nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva rádi přijmeme v Rosicích u Brna. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Obsluha krájecího stroje

Rosice

Volno v Rosicích máme také u krájecího stroje. Není to žádná věda, prostě dohlédnete na krájení a balení pečiva. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč

Chci do Penamu

Expedient

Rosice

Někdo rád holky a někdo zas vdolky. Pokud by vám spíše než ranní vstávání vyhovovala práce v noci, máme pro vás místo v naší nejmodernější pekárně v Rosicích u Brna. Nyní s náborovým příspěvkem 15 000 Kč.

Chci do Penamu

Brigáda na expedici

Rosice

Víte kdy je v pekárně největší šrumec? V noci z pátku na sobotu a ze soboty na neděli. Právě na tuto dobu by se nám hodila pomoc brigádníka v Rosicích u Brna. Jedná se o celoroční brigádu.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.