Kde máme volno?

Operátor výroby pečiva

Rosice

Nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva rádi přivítáme v naší pekárně v Rosicích u Brna. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

Rosice

Abychom měli opravdu prvotřídní pečivo, dohlíží na každé pekárně na postupy a kvalitu naši inspektoři jakosti. Jedno takové místo bude volné v pekárně v Rosicích. Pro více informací stačí jednou kliknout… 

Chci do Penamu

Elektromechanik

Rosice

V Rosicích u Brna jsme v roce 2017 spustili jednu z nejmodernějších pekařských linek v ČR. V našem údržbářském týmu bychom rádi přivítali elektromechanika, který nám pomůže držet tyto moderní mašiny ve formě. A nemáme problém dát šanci i absolventovi bez praxe.

Chci do Penamu

Obsluha krájecího stroje

Rosice

Volno v Rosicích máme také u krájecího stroje. Není to žádná věda, prostě dohlédnete na krájení a balení pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenosti z potravinářství? Nevadí, vše vás naučíme.

Chci do Penamu

Expedient

Rosice

Někdo rád holky a někdo zas vdolky. Pokud by vám spíše než ranní vstávání vyhovovala práce v noci, máme pro vás místo v naší nejmodernější pekárně v Rosicích u Brna.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.