Kde máme ještě volno?

Kolega na mytí přepravek

Ostrava

Nejenom pekaře potřebujeme v našich pekárnách. Třeba v Ostravě-Martinově rádi přijmeme kolegu či kolegyni, který se postará o mytí plechů a přepravek. Jedná se o práci na zkrácený úvazek na odpolední směny.

Chci do Penamu

Pomocník na expedici

Ostrava

Expedice je v pekárně místo, kde se pečivo chystá na cestu do obchodů. V Ostravě-Martinově máme na expedici volné místo pro kolegu, který by ruku k dílu, kde je zrovna třeba. Jedná se o práci především na nočních směnách.

Chci do Penamu

Personalistka / mzdová účetní

Ostrava

V naší pekárně v Ostravě-Martinově máme volné místo na personálním oddělení. Rádi přivítáme kolegu či kolegyni se zkušenostmi s personalistikou a mzdovou agendou.

Chci do Penamu

Pracant do výroby

Ostrava

V Ostravě-Martinově pečeme naše vyhlášené čajové pečivo. A právě tam rádi přijmeme kolegy či kolegyně, co nám pomohou s výrobou, zdobením a balením této dobroty.

Chci do Penamu

Expedient

Ostrava

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Právě na expedici v Ostravě rádi přívítáme nové kolegy a kolegyně.

Chci do Penamu

Expedient na částečný úvazek

Ostrava

Hledáte práci na částečný úvazek? V Ostravě zrovna takové místo máme. Je to práce hlavně na nočních směnách, takže se dá skloubit s jinou prací nebo třeba s péči o rodinu.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.