Kde máme volno?

Provozní elektrikář

Ostrava

Jednou z profesí, které byste možná v pekárně nehledali, jsou provozní elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. Jedno volné místo pro elektrikáře máme zrovna v Ostravě Martinově.

Chci do Penamu

Expedient

Ostrava

Expedice je v pekárně místo, kde se pečivo chystá na cestu do obchodů. V Ostravě-Martinově rádi přivítáme na expedici nové kolegy na plný i zkrácený úvazek.

Chci do Penamu

Operátor do výroby pečiva

Ostrava

V pekárně si všichni pomáháme, protože jeden bez druhého to prostě neupečeme. Naši partu v Ostravě-Martinově bychom rádi doplnili o kolegu či kolegyni, který se po zaučení dohlédne na správně dělení těsta.

Chci do Penamu

Pekař – mísič

Ostrava

V Ostravě-Martinově rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s přípravou těsta. Nebojte se, nejde o žádné tahání pytlů, ale především o dozor nad správným dávkováním všech surovin.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.