Kde máme ještě volno?

Elektrikář

Olomouc

Jednou z profesí na pekárně jsou elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. A jedno takové místo máme zrovna volné v Olomouci. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Řidič na výpomoc

Olomouc

Zajímala by Vás práce řidiče, ale nechcete se příliš vázat? Nebo prostě jen hledáte přivýdělek? Tak to jste tu správně, protože u nás můžete jezdit “na dohodu”. Nástup možný ihned.

Chci do Penamu

Pekař

Olomouc

V pekárně v Olomouci rádi přivítáme nové kolegy, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Chci do Penamu

Obsluha myčky

Olomouc

Naše pečivo dáváme jen do přepravek, které svítí čistotou. Máme na to speciální myčky a zrovna k té v Olomouci hledáme obsluhu. Práce to není složitá, ale o to je zodpovědnější.

Chci do Penamu

Expedient

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Jste z Olomouce a vyhovuje Vám pracovat převážně na nočních směnách? Tak tohle místo je přesně pro Vás! Navíc pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.