Kde máme volno?

Obsluha mísícího stroje a pece

Mariánské Lázně

Pecák u nás říkáme kolegovi, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka nikdo nedá dopustit. Stejně jako na mísiče, který zase chystá těsto. Právě na těchto dvou pozicích bychom rádi přivítali nové kolegy či kolegyně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Chci do Penamu

Asistent/ka výroby

Mariánské Lázně

V naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní rádi přivítáme kolegyni či kolegu, který nám pomůže s kontrolou výrobních procesů, s evidencí a plánováním. Jde o práci na ranní směny od pondělí do pátku.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Mariánské Lázně

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázních.

Chci do Penamu

Dispečer dopravy

Mariánské Lázně

Řidič řídí auto. Kdo ale řídí řidiče? A kdo je jeho “přítel na telefonu”? Dispečer dopravy! Zrovna jedno takové místo máme volné v Klimentově u Mariánských Lázní.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.