Kde máme volno?

Kolega či kolegyně do výroby pečiva

České Budějovice

V pekárně v Českých Budějovicích rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Chci do Penamu

Expedient/ka

České Budějovice

V Českých Budějovicích rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do expedice. Na expedici se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. A protože se pečivo do obchodů zaváží hlavně brzy ráno, na expedici se pracuje na nočních směnách.

Chci do Penamu

Vedoucí expediční směny

České Budějovice

Na expedici se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. V Českých Budějovicích rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pozici vedoucí expediční směny.

Chci do Penamu

Pracovník údržby areálu

České Budějovice

Na naší pekárně v Českých Budějovicích rádi přivítáme nového kolegu, který se postará o pořádek a údržbu areálu. Od úklidu až po drobné opravy a skládání a převážení materiálu. Jedná se o práci na cca 6 hodiny denně, vhodná může být klidně i pro aktivního důchodce.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.