Kde máme volno?

Vánoční brigáda v pekárně

Brno

Na Vánoce i na Silvestra si každý rád dá chlebíček. Proto v tomto období vyrábíme a balíme víc vek, než je běžné v průběhu roku. Teď už víte, proč do naší rosické pekárny hledáme brigádníky.

Chci do Penamu

Kolega / kolegyně do výroby pečiva

Brno

V rosické pekárně pečeme náš vyhlášený chléb i pečivo. Aby byly rohlíky obzvláště vypečené, hledáme někoho, kdo by při výrobě přidal ruku k dílu. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Chci do Penamu

ÚČETNÍ / daňový specialista

Brno

Hledáme někoho, kdo zpracoval nejedno daňové přiznání a daňová problematika je nejen jeho prací, ale i koníčkem. Někoho, kdo si chce dál rozšiřovat své znalosti ve velké výrobní společnosti, je proaktivní, zodpovědný a vyhovuje mu pracovat samostatně.

Chci do Penamu

ANALYTIK LOGISTIKY junior

Brno

Každý den máme na cestách několik stovek aut. Proto bychom rádi posílili náš logistický tým na centrále v Brně. Hledáme někoho s analytickým myšlením, kdo bez Excelu nedá ani ránu a nebráníme se ani absolventům.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.