Kde máme ještě volno?

Účetní

Brno

Jeden bez druhého bychom to neupekli. A netýká se to jen řemeslných profesí. V Brně máme právě teď volné jedno místo pro budoucího kolegu či kolegyni, který nám pomůže s účtováním.

Chci do Penamu

SAP projektový manažer

Brno

To nejdůležitější o této práci v jedné větě: Jde o řízení kompletního životního cyklu projektu SAP, včetně plánování, návrhu, programování, testování a implementace ve skupině PENAM.

Chci do Penamu

Specialista nákupu a skladů

Brno

Chcete si rozšířit své znalosti o systém SAP a také zdokonalit své prezentační dovednosti? Pokud ano, tak máme job přímo pro Vás. Hledáme totiž někoho, kdo bude zajišťovat kolegům podporu při rozvoji jmenovaného systému a nemá problém ani s administrativou.

Chci do Penamu

Controller

Brno

V oddělení controllingu rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni. Hledáme někoho jako jsme my, tedy někoho s kladným vztahem k číslům, analytickým a logickým myšlením, zvyklého pracovat samostatně. Někoho, kdo si rád výstupy ze své práce sám i odprezentuje.

Chci do Penamu

Daňový specialista

Brno

Rádi bychom posílili náš tým účtárny na centrále v Brně. Hledáme někoho s analytickým myšlením, smyslem pro detail a zodpovědným přístupem, koho baví příprava daňových stanovisek pro účetní, právní, nákupní a jiná oddělení.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.