Kde máme ještě volno?

Analytik mlýnské divize

Brno

Na našem analytickém oddělení máme volné místo pro někoho, kdo se rád se učí novým věcem, umí se ponořit do problémů a hledat jejich řešení. To vše totiž využije při práci na implementaci systému SAP.

Chci do Penamu

Expedient

Třebíč

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká.  A právě na expedici máme volno v Třebíči.

Chci do Penamu

Skladník

Mariánské Lázně

Starost o náš sklad mouky, úklid a drobná údržba. Práce na skrácený úvazek. Tak přesně na to hledáme nového kolegu do naší pekárny v Klimentově u Mariánských Lázní. 

Chci do Penamu

Vedoucí oddělení controllingu

Brno

Naše oddělení controllingu hledá nového šéfa. Rádi přivítáme někoho, kdo ovládá čísla i Excel, jak když bičem mrská a k tomu má také zkušenosti s vedením týmu.

Chci do Penamu

Obsluha pece, neboli pecák

Ostrava

Víte, kdo je to pecák? Jak už název napovídá, je to pekař, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka u nás nikdo nedá dopustit. A právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pekárně v Ostravě-Martinově.

Chci do Penamu

Marketingový specialista

Praha

Je tu někdo, koho zajímá marketing? Právě se nám totiž uvolnilo jedno místo v našem marketingovém týmu. A pozor, rádi dáme šanci i nadšenému absolventovi či absolventce.

 

 

Chci do Penamu

Laborantka

Znojmo

Do mlýna ve Znojmě hledáme laborantku či laboranta na poloviční úvazek, na ranní směny. Jsme ranní ptáčata a začínáme před šestou.

Chci do Penamu

Expedient

Mariánské Lázně

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pojďte to zkusit.

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

Šumperk

Při výrobě používáme osvědčené postupy a recepty. Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši inspektoři jakosti.

Chci do Penamu

Pekař

Břeclav

Pekárna v Břeclavi hledá nové pekaře či pekařky. Máte chuť zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše Vás naučíme, stačí jen chtít a mít chuť do práce.

Chci do Penamu

Vedoucí údržby

Břeclav

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. V Břeclavi rádi přivítáme zkušeného kolegu, který si vezme na starosti právě údržbu a správu majetku.

Chci do Penamu

Řidič na výpomoc

Praha

Zajímala by Vás práce řidiče, ale nechcete se vázat? Nebo prostě jen hledáte přivýdělek? Tak to jste tu správně, protože u nás můžete jezdit i jako brigádník.

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Mariánské Lázně

Stroje jsou pořád jen stroje a bez pořádné údržby se neobejdou. Proto u nás v Klimentově u Mariánských lázní rádi přivítáme šikovného zámečníka.

Chci do Penamu

Účetní specialista / metodik

Brno

Náš tým na oddělení účetnictví a daní hledá nového kolegu či kolegyni.  Jeho či její parketou bude především účetní metodika. Nejste to náhodou Vy?

Chci do Penamu

Elektrikář

Zlín

Jednou z profesí, kterou byste možná na pekárně nečekali, jsou elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě a bez nich bychom chleba neupekli. Jedno takové volné místo máme zrovna ve Zlíně.

Chci do Penamu

Pekař

Mariánské Lázně

V pekárně v Klimentově pečeme vyhlášený chléb, křupavé rohlíky i třeba vláčné vánočky. Máte chuť to zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše vás naučíme.

Chci do Penamu

Řidič C,E

Brněnec

Nového kolegu hledáme za volant našeho kamionu. Co na Vás čeká? Rozvoz mouky a krmiv z našeho mlýnu v Brněnci nedaleko Svitav. Rozjeďte to s námi!

Chci do Penamu

Balič, pytlovač, expedient

Znojmo

V našich mlýnech meleme mouku nejenom pro pekárny PENAM, ale i pro celou řadu dalších zákazníků. Jeden takový mlýn je ve Znojmě a právě tam hledáme nového kolegu, který by nám pomohl s balením a expedicí.

 

Chci do Penamu

Účetní specialista / SAPák

Brno

SAP. Tři písmena, která hýbou celými firmami. I tou naší. Na oddělení účetnictví a daní rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, který už má zkušenosti právě s tímto systémem a pomůže nás s jeho zaváděním a rozvojem.

Chci do Penamu

Pracant do výroby

Třebíč

I nejzkušenější borci potřebují někdy pomoct. Proto hledáme do Třebíče kolegu či kolegyni, kteří přidají ruku k dílu, kde bude zrovna třeba. Není to nic složitého, jedná se převážně o pomocné práce.

Chci do Penamu

Expedient

Zlín

Ve Zlíně se nám uvolnilo místo na expedici výrobků. Pojďte s námi přichystat čerstvé pečivo na cestu k zákazníkům. Někdy je to šrumec, ale když se vyšle teplé pečivo do světa, je klidně čas i na kafe.

Chci do Penamu

Mistr výroby

Praha

Organizace, řízení a kontrola provozu na dané směně. Přesně to bude denním chlebem našeho nového mistra výroby.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Praha

Nové a čisté auto, voňavý náklad, náborový příspěvek 30.000, možnost exkurzní jízdy na zkoušku, kupu benefitů, jistotu a stabilitu…. no máme toho pro Vás spoustu. Rozjeďte to s námi!

Chci do Penamu

Elektromechanik

Praha

Pekárna v Herinku u Prahy je naší nejmodernější výrobou a právě tam hledáme někoho, kdo se postará o naše mašiny. Kromě jiného pro něj máme i 50 000 Kč náborový příspěvek. Ale pozor, tento příspěvek je časově omezený, tak neváhejte!

Chci do Penamu

Obsluha pece

Praha

Jednou z nejdůležitějších pozic v pekárně je obsluha pece. Právě na toto místo hledáme kolegu či kolegyni v moderní pekárně v Herinku u Prahy.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Mariánské Lázně

“Řidič, ten tvrdej chleba má”, zpívá se ve známé písničce. Naši řidiči ale vozí ten nejčerstvější chleba – ještě teplý přímo z pece. Pojďte se stát jedním z nich.

Chci do Penamu

Elektrikář

Mariánské Lázně

Aby vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů.  Jedno volné místo je třeba v Klimentově u Mariánských Lázní. Kromě jiného tam pro Vás máme i 20 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Operátor mísícího centra

Praha

Pro nejmodernější linku na výrobu toastového chleba ve střední Evropě hledáme zodpovědné kolegy na pozici obsluhy mísícího centra v pekárně na Herinku, Praha východ.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky.

Chci do Penamu

Expedient

Praha

Expedice je výhybkou mezi pekaři a šoféry. Je to místo, kde expedienti chystají čerstvé pečivo pro jednotlivé zákazníky, před tím, než jej řidiči zavezou do obchodů.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Třebíč

Seřizování, zapojení, preventivní kontroly i opravy. To všechno je práce pro našeho nového elektrikáře v Třebíči.

Chci do Penamu

Elektromechanik

Rosice

V Rosicích u Brna jsme v roce 2017 spustili jednu z nejmodernějích pekařských linek v ČR.  Aby vše šlapalo jak má, hodil by se nám elektromechanik, který nám pomůže držet tyhle nové mašiny ve formě.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.