Kde máme ještě volno?

Pekař

Olomouc

V pekárně v Olomouci rádi přivítáme nové kolegy, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Chci do Penamu

Referent zpracování objednávek

Olomouc

Kombinace telefonování, administrativy a komunikace s kolegy.  Tak ve zkratce vypadá práce na objednávkách. Jedno takové volné místo máme na naší pekárně v Olomouci. 

Chci do Penamu

Letní brigáda

České Budějovice

Pro mnohé studenty jsou prázdniny časem nejenom pro zábavu, ale také pro letní brigádu. Přijďte si v naší pekárně v Českých Budějovicích vydělat peníze na… no přece na co sami chcete.

Chci do Penamu

Řidič na výpomoc

Zlín

Pokud hledáte přivýdělek za volantem, tak přesně ten pro Vás máme. Hledáme totiž kolegu, který nám brigádně pomůže s rozvozem pečiva ve Zlíně a okolí.

Chci do Penamu

Řidič

Zlín

„Řidič, ten tvrdej chleba má…“ zpívá se ve známé písni. Naši řidiči ale mají chleba vždy čerstvý a právě ten rozvážejí k zákazníkům. Rozjeďte to s námi.

Chci do Penamu

Elektrikář

Praha

Pekárna v Herinku u Prahy je naší nejmodernější výrobou a právě tam hledáme někoho, kdo se postará o naše mašiny. Kromě jiného pro něj máme i 20 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Znojmo

Naše mlýny nejsou žádné pohádkové chaloupky z mlýnským kolem, ale průmyslové provozy se spoustou strojů. Proto potřebujeme také šikovné zámečníky, kteří se o tyto stroje postarají.

Chci do Penamu

Marketingový specialista

Praha

Zajímá Vás marketing? Tak to Vás bude zajímat také informace, že se nám uvolnilo místo v našem marketingovém týmu. A pozor, rádi dáme šanci i nadšenému absolventovi či absolventce.

Chci do Penamu

Elektromechanik

Rosice

V Rosicích u Brna jsme v roce 2017 spustili jednu z nejmodernějích pekařských linek v ČR. V našem údržbářském týmu bychom rádi přivítali elektromechanika, který nám pomůže držet tyto moderní mašiny ve formě. Náborový příspěvek je 20 000 Kč a práce je vhodná i pro absolventy.

Chci do Penamu

Expedient

Ostrava

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Právě na expedici v Ostravě rádi přívítáme nové kolegy a kolegyně.

Chci do Penamu

Řidič

Třebíč

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Třebíči.

Chci do Penamu

Mlynář

Brněnec

PENAM nejsou jen pekárny, ale také mlýny, ve kterých si meleme vlastní mouku. Díky tomu si můžeme pohlídat její prvotřídní kvalitu. V Brněnci rádi přijmeme nového kolegu mlynáře.

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Brněnec

Preventivní prohlídky strojů a oprava případných závad. Přesně to bude prací pro našeho nového kolegu – zámečníka na mlýně v Brněnci. Kromě jiného pro něj máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Obsluha myčky

Olomouc

Naše pečivo dáváme jen do přepravek, které svítí čistotou. Máme na to speciální myčky a zrovna k té v Olomouci hledáme obsluhu. Práce to není složitá, ale o to je zodpovědnější.

Chci do Penamu

Operátor výroby

Prostějov

Nové kolegy do výroby přijmeme v Prostějově. Právě v této pekárně pečeme naše voňavé buchty a záviny. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Chci do Penamu

Vedoucí skladu

Praha

Pořádná pekárna toho hodně napeče, a proto potřebuje mít i solidní zásoby surovin. O správné fungování skladového hospodářství se stará vedoucí skladu a právě toho hledáme v Praze.

Chci do Penamu

Řidič na brigádu

Břeclav

Zajímala by Vás brigáda za volantem našeho auta? V Břeclavi totiž hledáme kolegu, který nám brigádně pomůže s rozvozem pečiva v době letních dovolených tzn. od půlky června do půlky září.

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Praha

Naše pečivo bychom nikdy neupekli, nebýt našich elektrikářů a zámečníků. Právě oni se starají o perfektní stav všech strojů na pekárně. Volné místo pro zámečníka máme zrovna na naší nejmodernější pekárně na Praze-východ. Mrkněte na to.

Chci do Penamu

Mzdová účetní

Praha

Rozumíte účtování mezd, ale není Vám cizí ani práce s lidmi? Pokud ano, tak pro Vás máme volné místo v naší největší pekárně. Právě tam na novou posilu čeká sehraná dvojka kolegyň, které řeší mzdovou i personální agendu.

Chci do Penamu

Expedient

Zlín

Ve Zlíně se nám uvolnilo místo na expedici výrobků. Pojďte s námi přichystat čerstvé pečivo na cestu k zákazníkům. Někdy je to šrumec, ale když se vyšle teplé pečivo do světa, je klidně čas i na kafe.

Chci do Penamu

Účetní specialista junior

Brno

Investiční majetek a dodavatelské faktury. Přesně to bude práce pro našeho nového kolegu či kolegyni. A rádi dáme šanci i absolventům.

Chci do Penamu

Brigáda

Třebíč

Hledáte přivýdělek? Nabízíme brigádu v pekárně PENAM v Třebíči. Vhodné pro studenty, důchodce i maminky na rodičovské dovolené.

Chci do Penamu

Řidič C,E

Brněnec

Nového kolegu hledáme za volant našeho kamionu. Co na Vás čeká? Rozvoz mouky a krmiv z našeho mlýnu v Brněnci nedaleko Svitav. Rozjeďte to s námi!

Chci do Penamu

Elektrikář

Třebíč

Seřizování, zapojení, preventivní kontroly i opravy. To všechno je práce pro našeho nového elektrikáře v Třebíči.

Chci do Penamu

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 30 000 Kč.

Chci do Penamu

Expedient na částečný úvazek

Ostrava

Hledáte práci na částečný úvazek? V Ostravě zrovna takové místo máme. Je to práce hlavně na nočních směnách, takže se dá skloubit s jinou prací nebo třeba s péči o rodinu.

Chci do Penamu

Referent/ka sekretariátu

Brno

Baví Vás pomáhat kolegům, bez problémů zvládáte administrativu a všichni kolem Vás vědí, že jste příjemná/ý a komunikativní? Pokud jste si 3x řekli ano, vypadá to, že tu máme práci, která Vám opravdu sedne.

Chci do Penamu

Obsluha počítačky

Zlín

Kolik upeče pekárna ve Zlíně za hodinu rohlíků? Nebojte, nemusíte to spočítat. Od toho máme v pekárně strojovou počítačku. Ale i tu musí někdo obsluhovat. 

Chci do Penamu

Manipulant na noční směny

Ostrava

Manipulant je spojkou mezi výrobou a expedicí. Kontroluje kvalitu, eviduje počty kusů, předává pečivo expedici, kde se voňavý náklad chystá na cestu k zákazníkům.

Chci do Penamu

Řidič

Praha

Nové a čisté auto, voňavý náklad, náborový příspěvek až 15 000 Kč, možnost exkurzní jízdy na zkoušku, kupu benefitů, jistotu a stabilitu…. no máme toho pro Vás spoustu. Rozjeďte to s námi!

Chci do Penamu

Expedient

Třebíč

Víte, kdo se v pekárně postará, aby každé auto odvezlo do obchodů přesně to pečivo, které si objednali? Je to expedient, který pro šoféry chystá přepravky. A právě jedno takové místo máme volné v Třebíči.

Chci do Penamu

Expedient

Mariánské Lázně

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pojďte to zkusit. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Expedient na noční směnu

Rosice

Někdo rád holky a někdo zas vdolky. Pokud by Vám spíše než ranní vstávání vyhovovala práce v noci, máme pro Vás místo v naší nejmodernější pekárně v Rosicích u Brna. Nyní s náborovým příspěvkem 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Brigáda

Břeclav

Hledáte přivýdělek? Nabízíme brigádu v pekárně PENAM v Břeclavi. Vhodné pro studenty, důchodce i maminky na rodičovské dovolené.

Chci do Penamu

Pracant do výroby

Ostrava

V Ostravě-Martinově pečeme naše vyhlášené čajové pečivo. A právě tam rádi přijmeme kolegy či kolegyně, co nám pomohou s výrobou, zdobením a balením této dobroty.

Chci do Penamu

Analytik mlýnské divize

Brno

Na našem analytickém oddělení máme volné místo pro někoho, kdo se rád se učí novým věcem, umí se ponořit do problémů a hledat jejich řešení. To vše totiž využije při práci na implementaci systému SAP.

Chci do Penamu

Rychlý posel

Praha

Co dělá rychlý posel? Neběhá se zásilkami, ani nerozváží pizzu. Zaváží do obchodů to nejčerstvější pečivo. Kromě nového auta a voňavého nákladu pro vás máme také 15 000 Kč náborový příspěvek a spoustu dalšího.

Chci do Penamu

Pekař

Břeclav

Pekárna v Břeclavi hledá nové pekaře či pekařky. Máte chuť zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše Vás naučíme, stačí jen chtít a mít chuť do práce.

Chci do Penamu

Obsluha pece, neboli pecák

Ostrava

Víte, kdo je to pecák? Jak už název napovídá, je to pekař, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka u nás nikdo nedá dopustit. A právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pekárně v Ostravě-Martinově.

Chci do Penamu

Pekař

Mariánské Lázně

V pekárně v Klimentově pečeme vyhlášený chléb, křupavé rohlíky i třeba vláčné vánočky. Máte chuť to zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše vás naučíme.

Chci do Penamu

Elektrikář

Zlín

Jednou z profesí, kterou byste možná na pekárně nečekali, jsou elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. Jedno takové volné místo máme zrovna ve Zlíně.

Chci do Penamu

Brigáda

Rosice

Přivydělat si nějakou tu korunu přijde určitě vhod. Domluvte si už teď brigádu na léto v naší nejmodernější pekárně v Rosicích u Brna.

Chci do Penamu

Řidič

Olomouc

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Olomouci.

Chci do Penamu

Obsluha pece neboli pecák

Praha

Víte, kdo je to pecák? Jak už název napovídá, je to pekař, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka u nás nikdo nedá dopustit. Právě na toto místo hledáme kolegu či kolegyni v moderní pekárně v Herinku u Prahy. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Elektrikář

Ostrava

Aby pekárna fungovala, jak má, neobejde se bez práce našich kolegů – provozních elektrikářů. Jedno takové místo se nám zrovna uvolnilo v Ostravě-Martinově.

Chci do Penamu

Operátor mísícího centra

Praha

Pro nejmodernější linku na výrobu toastového chleba ve střední Evropě hledáme zodpovědné kolegy na pozici obsluhy mísícího centra v pekárně na Herinku, Praha východ.

Chci do Penamu

Elektrikář

Mariánské Lázně

Aby vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů.  Jedno volné místo je třeba v Klimentově u Mariánských Lázní. Kromě jiného tam pro Vás máme i 20 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky. Kromě jiného pro něj máme 20 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Mariánské Lázně

“Řidič, ten tvrdej chleba má”, zpívá se ve známé písničce. Naši řidiči ale vozí ten nejčerstvější chleba – ještě teplý přímo z pece. Pojďte se stát jedním z nich.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.