Kde máme volno?

Elektrikář

Mariánské Lázně

Aby vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Jsou to oni, kdo pomáhá udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Ne všude ale máme elektrikářů tolik, kolik bychom potřebovali. Jedno volné místo je třeba v Klimentově u Mariánských Lázní.

Podrobnosti

Expedient/ka

Mariánské Lázně

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní uvolnilo místo.

Podrobnosti

Elektrikář

Znojmo

Naše mlýny jsou pořádné stroje, žádné chaloupky s mlýnským kolem. Proto jednou z profesí ve mlýně jsou i elektrikáři, kteří nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají držet naše stroje ve formě. Nového kolegu právě na tuto pozici bychom rádi přivítali ve Znojmě.

Podrobnosti

Elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky.

Podrobnosti

Expedient/ka na odpolední směny

Prostějov

Někomu vyhovuje si do práce přivstat, někdo zas raději pracuje na odpolední. Pokud patříte k těm druhým, mohla by Vás zajímat práce na našem redistribučním centru v Prostějově.

Podrobnosti

ÚČETNÍ junior

Praha

Na naší pekárně v Herinku u Prahy rádi přivítáme novou kolegyni či kolegu, která/ý zastřeší agendu účetnictví a vezme si na starost pokladnu.

Podrobnosti

Rozvoz pečiva (sk. C)

Mariánské Lázně

V Klimentově u Mariánských Lázní rádi přivítáme řidiče, který nám pomůže s denním rozvozem pečiva. Čeká na Vás Iveco do 5,5 tuny s čerstvým a voňavým nákladem.

Podrobnosti

Zámečník

Mariánské Lázně

Stroje jsou pořád jen stroje a bez pořádné údržby se neobejdou. V naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní proto rádi přivítáme šikovného zámečníka, který nám pomůže udržovat je v kondici.

Podrobnosti

Asistent/ka výroby

Mariánské Lázně

V naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní rádi přivítáme kolegyni či kolegu, který nám pomůže s kontrolou výrobních procesů, s evidencí a plánováním. Jde o práci na ranní směny od pondělí do pátku.

Podrobnosti

Kolega / kolegyně do výroby pečiva

Rosice

V rosické pekárně pečeme náš vyhlášený chléb i pečivo. Aby byly rohlíky obzvláště vypečené, hledáme někoho, kdo by při výrobě přidal ruku k dílu. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Praha

Naše pekárna v Herinku na Praze-východ patří k těm největším v republice. Právě tam rádi přijmeme nové kolegy a kolegyně do výroby. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme. A pro mimopražské zájemce nabízíme i ubytování.

Podrobnosti

INSPEKTOR/KA JAKOSTI v pekárně

Praha

Při výrobě používáme osvědčené postupy a receptury. Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši inspektoři jakosti. Jedno takové místo se nám brzy uvolní v pekárně v Herinku u Prahy.

Podrobnosti

Vedoucí údržby a správy majetku

Břeclav

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů. O jejich kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. V Břeclavi rádi přivítáme zkušeného kolegu, který si vezme na starosti vedení údržby a také správu majetku.

Podrobnosti

Obsluha balícího stroje

České Budějovice

O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém, a nemalou část výrobků také balíme. Proto hledáme kolegyni či kolegu k balícímu stroji. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Podrobnosti

Elektrikář/ elektronik

Brno

V Rosicích u Brna jsme v roce 2017 spustili jednu z nejmodernějších pekařských linek v ČR. V našem údržbářském týmu bychom rádi přivítali elektronika, který nám pomůže držet tyto moderní mašiny ve formě. A nemáme problém dát šanci i absolventovi bez praxe.

Podrobnosti

Zámečník

Ostrava

Stroje jsou pořád jen stroje a bez pořádné údržby se neobejdou. V naší pekárně v Ostravě – Martinově proto rádi přivítáme šikovného zámečníka, který nám pomůže udržovat je v kondici.

Podrobnosti

Elektronik (s možností ubytování)

Praha

Bez našich kolegů z údržby bychom nic neupekli. Jsou to oni, kdo ví kam sáhnout, když se na pekařských strojích něco pokazí. V Herinku u Prahy nyní rádi přivítáme elektronika či elektrikáře, který doplní náš tým. Pracujeme v režimu týden v práci a následně celý týden volno. Pro mimopražské zájemce zajistíme i ubytování.

Podrobnosti

Elektrikář

Ostrava

Jednou z profesí, které byste možná v pekárně nehledali, jsou elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. Jedno takové místo máme volné v Ostravě Martinově.

Podrobnosti

Expedient/ka

Ostrava

Expedice je v pekárně místo, kde se pečivo chystá na cestu do obchodů. V Ostravě-Martinově rádi přivítáme na expedici nové kolegy na nočních směnách.

Podrobnosti

Expedientka / skladník

Rosice

V naší pekárně v Rosicích u Brna rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do expedice, kde se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. A protože se pečivo do obchodů zaváží hlavně brzy ráno, na expedici pracujeme na stálé noční směně.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.