Kde máme volno?

Pekař

České Budějovice

V Českých Budějovicích rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme. Nebojte se toho a upečte to s námi.

Chci do Penamu

Obsluha pece nebo-li pecák

Ostrava

Pecák je pekař, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka u nás nikdo nedá dopustit. A právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pekárně v Ostravě Martinově.

Chci do Penamu

Provozní zámečník a mechanik balírny

Kroměříž

Naše mlýny jsou pořádné stroje. Tím spíš ale potřebujeme šikovné zámečníky, aby vše běželo, jak má. V Kroměříži rádi nabídneme práci kolegovi, který bude pečovat především o balící a paletizační linku a postará se o její údržbu i seřízení.

Chci do Penamu

Brigáda na expedici

Rosice

Víte kdy je v pekárně největší šrumec? V noci z pátku na sobotu a ze soboty na neděli. Právě na tuto dobu by se nám hodila pomoc brigádníka v Rosicích u Brna. Jedná se o celoroční brigádu.

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Ostrava

Stroje jsou pořád jen stroje a bez pořádné údržby se neobejdou. V naší pekárně v Ostravě-Martinově rádi přivítáme zámečníka, díky kterému naše mašiny pošlapou jak hodinky.

Chci do Penamu

Finanční manažer/ka

Brno

Na centrále v Brně se nám v dohledné době se uvolní zajímavá pozice pro člověka, který se dobře vyzná ve světě daní a účetnictví. I když u nás běžně dáváme šanci absolventům, v tomto případě hledáme někoho opravdu zkušeného.

Chci do Penamu

Expedient

Rosice

Někdo rád holky a někdo zas vdolky. Pokud by Vám spíše než ranní vstávání vyhovovala práce v noci, máme pro Vás místo v naší nejmodernější pekárně v Rosicích u Brna. Nyní s náborovým příspěvkem 15 000 Kč.

Chci do Penamu

Manipulant

Ostrava

Manipulant je spojkou mezi výrobou a expedicí. Kontroluje kvalitu, eviduje počty kusů a předává pečivo expedici, kde se voňavý náklad chystá na cestu k zákazníkům. Ideální práce pro někoho, komu vyhovují noční směny.

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

Znojmo

Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva a proto si sami meleme vlastní mouku. Na její kvalitu kromě jiných dohlíží také inspektor jakosti. Jedno takové místo máme zrovna volné ve mlýně ve Znojmě.

Chci do Penamu

Brigáda

Rosice

Jak se blíží svátky, je v pekárně pěkný šrumec. Dodáváme totiž pečivo na každý pátý stůl v zemi a rozhodně nikoho nenecháme o hladu. Abychom to zvládli, hodila by se nám v Rosicích u Brna pomoc pár brigádníků. Nebojte, všechno Vás rádi naučíme.

Chci do Penamu

Pekař – mísič

Ostrava

V Ostravě-Martinově rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s přípravou těsta. Nebojte se, nejde o žádné tahání pytlů, ale především o dozor nad správným dávkováním všech surovin.

Chci do Penamu

Expedient

Břeclav

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Právě na expedici teď máme volné místo v Břeclavi.

Chci do Penamu

Nádvorný

Znojmo

Na našem mlýnu ve Znojmě rádi přivítáme nového kolegu, který se postará o pořádek a údržbu areálu. Od úklidu, přes sekání trávy, až po drobné opravy.

Chci do Penamu

Expedient

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. A právě tam se nám v Olomouci uvolnilo místo. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Pracant do výroby

Rosice

Nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva rádi přijmeme v Rosicích u Brna. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme. 

Chci do Penamu

Mlynář

Znojmo

PENAM nejsou jen pekárny, ale také mlýny, ve kterých si meleme vlastní mouku. Díky tomu si můžeme pohlídat její prvotřídní kvalitu. V mlýně ve Znojmě rádi přijmeme nového kolegu mlynáře.

Chci do Penamu

Brigáda

Břeclav

Vánoce se blíží a v pekárně se každá ruka hodí. Proto nabízíme brigádu v Břeclavi, zvlášť jestli umíte plést vánočky. Ale nebojte se. Pokud nemáte praxi v potravinářství, všechno Vás rádi naučíme.

Chci do Penamu

Řidič sk. C,E

Brněnec

Nového kolegu hledáme za volant našeho kamionu. Co na Vás čeká? Rozvoz mouky a krmiv z našeho mlýnu v Brněnci nedaleko Svitav. Rozjeďte to s námi!

Chci do Penamu

Obsluha pece neboli pecák

Praha

Kvalifikovaný pracovník na pekárně, který bude mít na starosti obsluhu pece. Přesně někoho takového hledám na naši největší pekárnu v Herinku u Prahy. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Elektrikář

Olomouc

Věděli jste, že v pekárně pracují také elektrikáři? Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. Jedno takové místo máme zrovna volné v Olomouci. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 20 000 Kč.

Chci do Penamu

Řidič sk. C,E

Vojkovice

Umíte to s tahačem, ale nebaví Vás kamionová doprava a nekonečné cesty daleko od domova? Víme co s tím. Pojďte vozit mouku z mlýna ve Vojkovicích.

Chci do Penamu

Mistr výroby

Praha

Na Praze-východ máme výrobu toustového chleba. A právě tam rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, co se postará o organizaci, řízení a kontrolu na výrobní směně. Prostě mistra či mistrovou.

Chci do Penamu

Pekař

Břeclav

V Břeclavi rádi přivítáme kolegu či kolegyni do výroby. Máte chuť zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše Vás naučíme. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 4 000 Kč a možnost domluvit se i na zkráceném úvazku, pokud Vám to tak vyhovuje.

Chci do Penamu

Pomocník na expedici

Ostrava

Expedice je v pekárně místo, kde se pečivo chystá na cestu do obchodů. V Ostravě-Martinově máme na expedici volné místo pro kolegu, který by ruku k dílu, kde je zrovna třeba. Jedná se o práci především na nočních směnách.

Chci do Penamu

Obsluha pece neboli pecák

Zlín

Pecák je pekař, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka u nás nikdo nedá dopustit. A právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pekárně ve Zlíně. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Elektrikář

Praha

Pekárna v Herinku u Prahy je naší nejmodernější výrobou a právě tam hledáme někoho, kdo se postará o naše mašiny. Kromě jiného pro něj máme i 20 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Šumperk

Naši zámečníci a elektrikáři se každý den starají, aby všechny stroje na pekárně bezchybně fungovaly. Bez jejich péče bychom to určitě neupekli. Právě nového kolegu zámečníka rádi přivítáme v Šumperku.

Chci do Penamu

Údržbář / nádvorný

Praha

Na naší pekárně v Herinku u Prahy přivítáme kolegu, který se bude starat o pořádek a údržbu v areálu pekárny. Od úklidu, přes sekání trávy, až po drobné opravy. Ideální pro někoho, kdo se nebojí manuální práce a hledá práci na zkrácený úvazek nebo tzv. na dohodu.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky. Kromě jiného pro něj máme 20 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Řidič na výpomoc

Zlín

Pokud hledáte přivýdělek za volantem, tak přesně ten pro Vás máme. Hledáme totiž kolegu, který nám brigádně pomůže s rozvozem pečiva ve Zlíně a okolí.

Chci do Penamu

Pekař / balič

Břeclav

Hledáme nového kolegu či novou kolegyni, kteří nám pomohou s výrobou pečiva a především s jeho balením před cestou k zákazníkům.

Chci do Penamu

Pekař

Zlín

V pekárně ve Zlíně rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Mariánské Lázně

“Řidič, ten tvrdej chleba má”, zpívá se ve známé písničce. Naši řidiči ale vozí ten nejčerstvější chleba – ještě teplý přímo z pece. Pojďte se stát jedním z nich. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Manipulant na expedici

Praha

Manipulant je spojkou mezi výrobou a expedicí. Kontroluje kvalitu, eviduje počty kusů, předává pečivo expedici, kde se voňavý náklad chystá na cestu k zákazníkům.

Chci do Penamu

Obsluha počítačky

Zlín

Kolik upeče pekárna ve Zlíně za hodinu rohlíků? Nebojte, nemusíte to spočítat. Od toho máme v pekárně strojovou počítačku. Ale i tu musí někdo obsluhovat. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Pekař

Prostějov

Nové kolegy do výroby pečiva rádi přijmeme v Prostějově. Právě v této pekárně pečeme naše voňavé buchty a záviny. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme. Kromě jiného pro Vás máme 10 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Praha

Nové a čisté auto, voňavý náklad, náborový příspěvek až 10 000 Kč, možnost exkurzní jízdy na zkoušku, jistoty, stabilitu, benefity…. no máme toho pro Vás spoustu. Rozjeďte to s námi!

Chci do Penamu

Balič / pytlovač

Znojmo

V našich mlýnech meleme mouku nejenom pro pekárny PENAM, ale i pro celou řadu dalších zákazníků. Jeden takový mlýn je ve Znojmě a právě tam hledáme nového kolegu, který by nám pomohl s balením našich výrobků.

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Praha

Naše pečivo bychom nikdy neupekli, nebýt našich elektrikářů a zámečníků. Právě oni se starají o perfektní stav všech strojů na pekárně. Volné místo pro zámečníka máme zrovna na naší nejmodernější pekárně na Praze-východ. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Expedient

Zlín

Ve Zlíně se nám uvolnilo místo na expedici výrobků. Pojďte s námi přichystat čerstvé pečivo na cestu k zákazníkům. Někdy je to šrumec, ale když se vyšle teplé pečivo do světa, je klidně čas i na kafe. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Pracant do výroby

Zlín

V pekárně ve Zlíně pečeme spoustu dobrot. Aby byly rohlíčky obzvláště vypečené, hledáme někoho, kdo by při výrobě přidal ruku k dílu. Nováčky rádi vše naučíme. Kromě jiného pro Vás máme i náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Expedient

Praha

Expedice je výhybkou mezi pekaři a šoféry. Je to místo, kde expedienti chystají čerstvé pečivo pro jednotlivé zákazníky, před tím, než jej řidiči zavezou do obchodů. Pojďte nám pomoct vypravit ještě teplé pečivo na cestu.

Chci do Penamu

Pracant do výroby

Ostrava

V Ostravě-Martinově pečeme běžné pečivo i sladké dobroty. Rádi mezi námi přivítáme kolegy či kolegyně, kteří přiloží ruku k dílu ve výrobě, kde bude zrovna třeba.

Chci do Penamu

Pekař

Olomouc

V pekárně v Olomouci rádi přivítáme nové kolegy, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Chci do Penamu

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 30 000 Kč.

Chci do Penamu

Pekař

Mariánské Lázně

V pekárně v Klimentově pečeme vyhlášený chléb, křupavé rohlíky i třeba vláčné vánočky. Máte chuť to zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše vás naučíme.

Chci do Penamu

Operátor mísícího centra

Praha

Pro nejmodernější linku na výrobu toastového chleba ve střední Evropě hledáme zodpovědné kolegy na pozici obsluhy mísícího centra v pekárně na Herinku, Praha východ.

Chci do Penamu

Expedient

Mariánské Lázně

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pojďte to zkusit. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Elektrikář

Mariánské Lázně

Aby vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů.  Jedno volné místo je třeba v Klimentově u Mariánských Lázní. Kromě jiného tam pro Vás máme i 20 000 Kč náborový příspěvek. 

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.