Kde máme volno?

ÚČETNÍ

Brno

Rádi bychom posílili náš tým účtárny na centrále v Brně. Hledáme někoho s analytickým myšlením, smyslem pro detail, zodpovědným přístupem a samozřejmě s vřelým vztahem k číslům.

Podrobnosti

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Olomouc

Hledáme posilu malého týmu obchodních zástupců pro naši pekárnu v Olomouci tzn. pro region Olomouc a okolí do vzdálenosti 60 km. Servis našim zákazníkům je pro nás důležitý a proto chceme do týmu někoho, kdo je přirozeně prozákaznicky orientovaný a rád pečuje o vztahy s obchodními partnery. Nabízíme stabilitu a zázemí pekárenské jedničky a náš široký sortiment voňavých výrobků.

Podrobnosti

Řidič

Mariánské Lázně

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Podrobnosti

Expedient/ka

Mariánské Lázně

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní uvolnilo místo.

Podrobnosti

Zámečník

Mariánské Lázně

Stroje jsou pořád jen stroje a bez pořádné údržby se neobejdou. V naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní proto rádi přivítáme šikovného zámečníka, který nám pomůže udržovat je v kondici.

Podrobnosti

Kolega/kolegyně do výroby cukrovinek

Ostrava

Znáte naše čajové pečivo, vánoční cukroví, bábovky a další dobroty? Většinu z nich pečeme v Ostravě. Právě tam rádi přijmeme kolegy a kolegyně, kteří nám pomohou s výrobou. Stačí chuť do práce, vše ostatní vás naučíme.

Podrobnosti

Elektrikář/ elektronik (s možností ubytování)

Praha

Bez našich kolegů z údržby bychom nic neupekli. Jsou to oni, kdo ví kam sáhnout, když se na pekařských strojích něco pokazí. V Herinku u Prahy nyní rádi přivítáme elektronika či elektrikáře, který doplní náš tým. Pracujeme v režimu týden v práci a následně celý týden volno. Pro mimopražské zájemce zajistíme i ubytování.

Podrobnosti

Provozní údržbář

Kroměříž

V mlýně v Kroměříži se náš kolega údržbář pomalu chystá do důchodu, a tak se rozhlížíme po jeho nástupci. Hledáme někoho zručného, kdo zvládne opravy našeho strojního zařízení i běžnou údržbu. Prostě šikovného člověka, který si umí poradit.

Podrobnosti

Řidič na brigádu

Olomouc

Zajímala by Vás brigáda za volantem našeho auta? V Olomouci totiž hledáme kolegy, kteří nám brigádně pomohou s rozvozem pečiva v době letních dovolených tzn. od června do srpna. Proto je brigáda vhodná pro studenty i pro aktivní důchodce.

Podrobnosti

Expedient/ka

Zlín

Ve naší pekárně ve Zlíně rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do expedice. Na expedici se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Protože pečivo musí být u zákazníka nad ránem, pracujeme na stálých nočních směnách.

Podrobnosti

Expedient/ka

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v Olomouci uvolnilo místo.

Podrobnosti

Údržbář/elektrikář

Vojkovice

Naše mlýny nejsou žádné chaloupky s mlýnským kolem, ale průmyslové provozy se vším všudy. Proto jednou z profesí ve mlýně jsou i elektrikáři, kteří nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají držet naše technologie ve formě. Nového kolegu právě na tuto pozici bychom rádi přivítali ve Vojkovicích.

Podrobnosti

Elektrikář

Ostrava

Jednou z profesí, které byste možná v pekárně nehledali, jsou elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. Jedno takové místo máme volné v Ostravě Martinově.

Podrobnosti

Mistr/mistrová výroby

Praha

Na Praze-východ, v obci Herink, máme moderní výrobu toustového chleba. A právě tam rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, co se postará o organizaci, řízení a kontrolu na výrobní směně. Prostě mistra či mistrovou. Pracujeme v režimu týden v práci a následně celý týden volno. Pro mimopražské zájemce zajistíme i ubytování.

Podrobnosti

Zámečník

Ostrava

Stroje jsou pořád jen stroje a bez pořádné údržby se neobejdou. V naší pekárně v Ostravě – Martinově proto rádi přivítáme šikovného zámečníka, který nám pomůže udržovat je v kondici.

Podrobnosti

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Na naší největší pekárně v Herinku u Prahy rádi přivítáme do party zkušeného kolegu elektrikáře na pozici mistra údržby. Jde o práci na stálé ranní směně od pondělí do pátku. A pro mimopražské zájemce můžeme zajistit i ubytování.

Podrobnosti

Řidič s ubytováním

Praha

Ráno si přivstat, rozvést pečivo zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít brzy domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Herinku u Prahy. A pro našeho nového kolegu nabízíme i možnost ubytování.

Podrobnosti

PERSONALISTKA (Jesenice u Prahy)

Praha

V naší nejmodernější pekárně v Herinku u Prahy jsme byli krok od nástupu nové personalistky. Bohužel do toho zasáhla nemoc, z nástupu sešlo, a tak hledáme znovu. Rádi přivítáme v týmu novou kolegyni či kolegu, která/ý bude spolehlivým partnerem našim vedoucím, zaměstnancům a zájemcům o práci.

Podrobnosti

Manipulant

Rosice

V naší rosické pekárně rádi přivítáme kolegu či kolegyni, který bude zavážet pečivo do expedičních boxů. Prostě budete jezdit s paleťákem a dělat spojku mezi expedicí pečiva a šoféry. Nebojte, není to nic složitého.

Podrobnosti

Obsluha myčky

Rosice

Naše pečivo dáváme jen do přepravek, které svítí čistotou. Máme na to speciální myčky a zrovna k té v Rosicích hledáme obsluhu. Práce to není složitá a na rozdíl od jiných profesí v pekárně Vás čekají především ranní směny a noční směny.

Podrobnosti

Mistr/ mistrová výroby

Olomouc

Při výrobě pečiva to máme rozdělené. Mísič se stará o přípravu těsta. Pecák zase dohlíží na kynutí a pečení a další kolegové obsluhují jednotlivé pekařské stroje. Na celou směnu pak dohlíží mistr výroby.

Podrobnosti

Expedientka / skladník

Rosice

V naší pekárně v Rosicích u Brna rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do expedice, kde se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. A protože se pečivo do obchodů zaváží hlavně brzy ráno, na expedici pracujeme na stálé noční směně.

Podrobnosti

Elektrikář

Mariánské Lázně

Aby vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Jsou to oni, kdo pomáhá udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Ne všude ale máme elektrikářů tolik, kolik bychom potřebovali. Jedno volné místo je třeba v Klimentově u Mariánských Lázní.

Podrobnosti

INSPEKTOR/KA KVALITY v pekárně

Praha

Při výrobě používáme osvědčené postupy a receptury. Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši inspektoři jakosti. Jedno takové místo se nám brzy uvolní v pekárně v Herinku u Prahy.

Podrobnosti

Kolega / kolegyně do výroby pečiva

Rosice

V rosické pekárně pečeme náš vyhlášený chléb i pečivo. Aby byly rohlíky obzvláště vypečené, hledáme někoho, kdo by při výrobě přidal ruku k dílu. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

Letní brigáda

Břeclav

Je jasné, že v létě si bere nejvíc našich lidí dovolenou. Proto ale budeme mít víc místa pro brigádníky. Práce se u nás najde spousta. Máte chuť to zkusit, jenže jste nikdy nepracovali v potravinářství? Nevadí, vše Vás naučíme.

Podrobnosti

ŘIDIČ SKUPINY C, E

Brněnec

Umíte to s pořádným tahačem, ale nebaví Vás kamionová doprava a nekonečné cesty daleko od domova? Víme co s tím. V Brněnci totiž hledáme zkušeného řidiče, který by nám pomohl s rozvozem mouky. Nečekají Vás cesty přes lán světa, budete jezdit jen v ČR a spát hezky doma ve své posteli. Nebo můžete využít i naše ubytování.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Prostějov

V Prostějově pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme tady většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku, proto to u nás vždycky krásně voní. Právě rozšiřujeme sortiment a tak hledáme posily k našim strojům a linkám, ale nejen k nim.

Podrobnosti

Kolega do výroby pečiva

Olomouc

V pekárně v Olomouci rádi přivítáme nové kolegy, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Praha

Naše pekárna v Herinku na Praze-východ patří k těm největším v republice. Právě tam rádi přijmeme nové kolegy a kolegyně do výroby. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme. A pro mimopražské zájemce nabízíme i ubytování.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.