Kde máme ještě volno?

Expedient

Mariánské Lázně

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pojďte to zkusit. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Elektrikář

Ostrava

Aby pekárna fungovala, jak má, neobejde se bez práce našich kolegů – provozních elektrikářů. Jedno takové místo se nám zrovna uvolnilo v Ostravě-Martinově.

Chci do Penamu

Řidič sk. C,E

Znojmo

Umíte to s pořádným tahačem, ale nebaví Vás kamionová doprava a nekonečné cesty daleko od domova? Víme co s tím. Pojďte vozit mouku z mlýna ve Znojmě.

Chci do Penamu

Vedoucí dopravy

Praha

Pro flotilu pražských řidičů, kteří naše výrobky pravidelně rozváží k zákazníkům, hledáme nového vedoucího – posilu ze světa dopravy a plánování…

Chci do Penamu

Manažer logistiky

Brno

Vedení malého týmu, péče o distribuční logistiku a nákladové optimalizace. Přesně to bude prací našeho nového manažera logistiky. Kancelář sice bude mít v Brně, ale auta po celé republice. Jeho tým totiž bude podporou pro střediska doprav na našich 11 pekárnách a 4 mlýnech.

Chci do Penamu

Mlynář

Vojkovice

PENAM nejsou jen pekárny, ale také mlýny, ve kterých meleme prvotřídní mouku. A právě ve mlýně ve Vojkovicích u Brna rádi přijmeme nového kolegu mlynáře.

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

Prostějov

Při výrobě používáme osvědčené postupy a recepty. Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši inspektoři jakosti. Jedno takové místo se nám teď uvolnilo v Prostějově.

Chci do Penamu

Brigáda

Rosice

Přivydělat si nějakou tu korunu přijde určitě vhod. Domluvte si už teď brigádu na léto v naší nejmodernější pekárně v Rosicích u Brna.

Chci do Penamu

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby.

Chci do Penamu

Mzdová účetní

Praha

Rozumíte účtování mezd, ale není Vám cizí ani práce s lidmi? Pokud ano, tak pro Vás máme volné místo v naší největší pekárně. Právě tam na novou posilu čeká sehraná dvojka kolegyň, které řeší mzdovou i personální agendu.

Chci do Penamu

Expedient na noční směnu

Rosice

Někdo rád holky a někdo zas vdolky. Pokud by Vám spíše než ranní vstávání vyhovovala práce v noci, máme pro Vás místo v naší nejmodernější pekárně v Rosicích u Brna. Nyní s náborovým příspěvkem 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Specialista ERP systémů

Brno

Pokud dobře znáte ERP systémy, rozumíte materiálových tokům ve výrobní firmě a ideálně pokud znáte modul SAP MM, tak pro Vás máme místo úplně na míru.

Chci do Penamu

Účetní specialista

Brno

Účetní specialista se zaměřením na investiční majetek. Tak přesně zní celý název pozice, o kterou se jedná. Pokud máte účtařskou praxi, možná je to práce přímo pro Vás… 

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Brněnec

Naše mlýny nejsou žádné chaloupky s mlýnským kolem. Tím spíš ale potřebujeme šikovné zámečníky, aby vše běželo, jak má. Jedno takové místo máme volné v Brněnci.

Chci do Penamu

Analytik mlýnské divize

Brno

Na našem analytickém oddělení máme volné místo pro někoho, kdo se rád se učí novým věcem, umí se ponořit do problémů a hledat jejich řešení. To vše totiž využije při práci na implementaci systému SAP.

Chci do Penamu

Rychlý posel

Praha

Co dělá rychlý posel? Neběhá se zásilkami, ani nerozváží pizzu. Zaváží do obchodů to nejčerstvější pečivo. Kromě nového auta a voňavého nákladu pro vás máme také 15 000 Kč náborový příspěvek a spoustu dalšího.

Chci do Penamu

Pekař

Břeclav

Pekárna v Břeclavi hledá nové pekaře či pekařky. Máte chuť zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše Vás naučíme, stačí jen chtít a mít chuť do práce.

Chci do Penamu

Pekař

Mariánské Lázně

V pekárně v Klimentově pečeme vyhlášený chléb, křupavé rohlíky i třeba vláčné vánočky. Máte chuť to zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše vás naučíme.

Chci do Penamu

Řidič na výpomoc

Praha

Zajímala by Vás práce řidiče, ale nechcete se vázat? Nebo prostě jen hledáte přivýdělek? Tak to jste tu správně, protože u nás můžete jezdit i jako brigádník.

Chci do Penamu

Pracant do výroby

Třebíč

I nejzkušenější borci potřebují někdy pomoct. Proto hledáme do Třebíče kolegu či kolegyni, kteří přidají ruku k dílu, kde bude zrovna třeba. Není to nic složitého, jedná se převážně o pomocné práce.

Chci do Penamu

Mistr výroby

Praha

Organizace, řízení a kontrola provozu na dané směně. Přesně to bude denním chlebem našeho nového mistra výroby.

Chci do Penamu

Elektromechanik

Praha

Pekárna v Herinku u Prahy je naší nejmodernější výrobou a právě tam hledáme někoho, kdo se postará o naše mašiny. Kromě jiného pro něj máme i 50 000 Kč náborový příspěvek. Ale pozor, tento příspěvek je časově omezený, tak neváhejte!

Chci do Penamu

Obsluha pece

Praha

Jednou z nejdůležitějších pozic v pekárně je obsluha pece. Právě na toto místo hledáme kolegu či kolegyni v moderní pekárně v Herinku u Prahy.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Praha

Nové a čisté auto, voňavý náklad, náborový příspěvek 15.000, možnost exkurzní jízdy na zkoušku, kupu benefitů, jistotu a stabilitu…. no máme toho pro Vás spoustu. Rozjeďte to s námi!

Chci do Penamu

Elektrikář

Mariánské Lázně

Aby vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů.  Jedno volné místo je třeba v Klimentově u Mariánských Lázní. Kromě jiného tam pro Vás máme i 20 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Operátor mísícího centra

Praha

Pro nejmodernější linku na výrobu toastového chleba ve střední Evropě hledáme zodpovědné kolegy na pozici obsluhy mísícího centra v pekárně na Herinku, Praha východ.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Mariánské Lázně

“Řidič, ten tvrdej chleba má”, zpívá se ve známé písničce. Naši řidiči ale vozí ten nejčerstvější chleba – ještě teplý přímo z pece. Pojďte se stát jedním z nich.

Chci do Penamu

Expedient

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Jste z Olomouce a vyhovuje Vám pracovat převážně na nočních směnách? Tak tohle místo je přesně pro Vás! Navíc pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Třebíč

Seřizování, zapojení, preventivní kontroly i opravy. To všechno je práce pro našeho nového elektrikáře v Třebíči.

Chci do Penamu

Expedient

Praha

Expedice je výhybkou mezi pekaři a šoféry. Je to místo, kde expedienti chystají čerstvé pečivo pro jednotlivé zákazníky, před tím, než jej řidiči zavezou do obchodů.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.