Kde máme volno?

Operátor do výroby

Rosice

Nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva rádi přijmeme v Rosicích u Brna. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Obsluha krájecího stroje

Rosice

Volno v Rosicích máme také u krájecího stroje. Není to žádná věda, prostě dohlédnete na krájení a balení pečiva. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Olomouc

Pečeme spoustu pečiva, aby nikdo netrpěl hlady. A k tomu kromě šikovných lidí potřebujeme, aby naše stroje byly ve formě. Proto v naší pekárně v Olomouci rádi přivítáme zámečníka, který se coby člen týmu údržbářů, postará o jejich kondici.

Chci do Penamu

Operátor výroby

Prostějov

Nové kolegy do výroby pečiva rádi přijmeme v Prostějově. Právě v této pekárně pečeme naše voňavé buchty a záviny. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše vás naučíme. Kromě jiného pro vás máme 10 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Expedient

Břeclav

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Právě na expedici teď máme volné místo v Břeclavi. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 4 000 Kč.

Chci do Penamu

Elektrikář

Olomouc

Věděli jste, že v pekárně pracují také elektrikáři? Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. Jedno takové místo máme zrovna volné v Olomouci. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Pracant do výroby

Olomouc

V pekárně v Olomouci rádi přivítáme nové kolegy, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše vás naučíme.

Chci do Penamu

Laborant/ka

Kroměříž

V našem mlýně v Kroměříži rádi přivítáme laborantku či laboranta na ranní směny. Je to zodpovědná práce, protože u laboratorní analýzy začíná prvotřídní kvalita našich mlýnských výrobků.

Chci do Penamu

Expedient

Rosice

Někdo rád holky a někdo zas vdolky. Pokud by vám spíše než ranní vstávání vyhovovala práce v noci, máme pro vás místo v naší nejmodernější pekárně v Rosicích u Brna. Nyní s náborovým příspěvkem 15 000 Kč.

Chci do Penamu

Obchodní zástupce

České Budějovice

Od Lipna po České Budějovice, od Vimperka po Nové Hrady. Přesně to bude terén pro našeho nového obchodníka či obchodnici. Hledáme někoho šikovného, ideálně s praxí obchodního zástupce. Nejste to náhodou vy?

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

Praha

V Herinku (Praha – východ) je naše největší pekárna. Pečeme tam klasické pečivo i výborné tousty. Na prvotřídní kvalitu a dodržování postupů tam dohlíží naši inspektoři jakosti. A právě na toto místo hledáme nového kolegu či kolegyni.

Chci do Penamu

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Daňový, účetní specialista

Brno

Rádi bychom posílili náš tým účtárny na centrále v Brně. Hledáme někoho s analytickým myšlením, smyslem pro detail a zodpovědným přístupem, kdo se ponoří do přípravy daňových stanovisek pro účetní, právní, nákupní a jiná oddělení společnosti.

Chci do Penamu

Údržbář / nádvorný

Praha

Na naší pekárně v Herinku u Prahy přivítáme kolegu, který se bude starat o pořádek a údržbu v areálu pekárny. Od úklidu, přes sekání trávy, až po drobné opravy. Ideální pro někoho, kdo se nebojí manuální práce a hledá práci na zkrácený úvazek nebo tzv. na dohodu.

Chci do Penamu

Elektrikář

Praha

Pekárna v Herinku u Prahy je naší nejmodernější výrobou a právě tam hledáme někoho, kdo se postará o naše stroje a zařízení. Kromě jiného pro něj máme i 10 000 Kč náborový příspěvek.

Chci do Penamu

Účetní specialista

Brno

„Má dáti a dal“ je pro Vás běžná rutina, stejně jako účetní standardy? Bavilo by vás zaměřit se více na firemní metodiku? Někoho takového rádi přivítáme na naší centrále v Brně.

Chci do Penamu

Inspektor/ka jakosti

Brněnec

Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva a proto si sami meleme vlastní mouku. Na její kvalitu kromě jiných dohlíží také inspektor jakosti. Jedno takové místo máme zrovna volné ve mlýně v Brněnci.

Chci do Penamu

Obsluha mísícího centra

Praha

Pro nejmodernější linku na výrobu toastového chleba ve střední Evropě hledáme nového kolegu či kolegyni, na pozici obsluhy mísícího centra v pekárně na Herinku, Praha východ. 

Chci do Penamu

Provozní zámečník

Praha

Naše pečivo bychom nikdy neupekli, nebýt našich elektrikářů a zámečníků. Právě oni se starají o perfektní stav všech strojů na pekárně. Volné místo pro zámečníka máme zrovna na naší nejmodernější pekárně na Praze-východ.

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Mariánské Lázně

“Řidič, ten tvrdej chleba má”, zpívá se ve známé písničce. Naši řidiči ale vozí ten nejčerstvější chleba – ještě teplý přímo z pece. Pojďte se stát jedním z nich. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Pekař

Břeclav

V Břeclavi rádi přivítáme kolegu či kolegyni do výroby. Máte chuť zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše vás naučíme. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 4 000 Kč a možnost domluvit se i na zkráceném úvazku, pokud vám to tak vyhovuje.

Chci do Penamu

Expedient

Mariánské Lázně

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pojďte to zkusit. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Expedient

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. A právě tam se nám v Olomouci uvolnilo místo. Kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Chci do Penamu

Manipulant na expedici

Praha

Manipulant je spojkou mezi výrobou a expedicí. Kontroluje kvalitu, eviduje počty kusů, předává pečivo expedici, kde se voňavý náklad chystá na cestu k zákazníkům. Právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni.

Chci do Penamu

Expedient

Praha

Expedice je výhybkou mezi pekaři a šoféry. Je to místo, kde expedienti chystají čerstvé pečivo pro jednotlivé zákazníky, před tím, než jej řidiči zavezou do obchodů. Pojďte nám pomoct vypravit ještě teplé pečivo na cestu.

Chci do Penamu

Brigáda na expedici

Rosice

Víte kdy je v pekárně největší šrumec? V noci z pátku na sobotu a ze soboty na neděli. Právě na tuto dobu by se nám hodila pomoc brigádníka v Rosicích u Brna. Jedná se o celoroční brigádu.

Chci do Penamu

Pracovník do výroby

Mariánské Lázně

V pekárně v Klimentově pečeme vyhlášený chléb, křupavé rohlíky i třeba vláčné vánočky. Máte chuť to zkusit to s námi, ale nikdy jste nepracovali v pekárně? Nevadí. Vše vás naučíme.

Chci do Penamu

Elektrikář

Mariánské Lázně

Aby vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů.  Jedno volné místo je třeba v Klimentově u Mariánských Lázní. Kromě jiného tam pro vás máme i 20 000 Kč náborový příspěvek. 

Chci do Penamu

Řidič sk. C

Praha

Nové a čisté auto, voňavý náklad,  možnost exkurzní jízdy na zkoušku, jistoty, stabilitu, benefity…. no máme toho pro vás spoustu. Rozjeďte to s námi!

Chci do Penamu

Obsluha pece neboli pecák

Praha

Kvalifikovaný pracovník na pekárně, který bude mít na starosti obsluhu pece. Přesně někoho takového hledám na naši největší pekárnu v Herinku u Prahy.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.