Kde máme volno?

Expedient/ka na noční směnu

Rosice

V Rosicích u Brna rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do expedice. Na expedici se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. A protože se pečivo se do obchodů zaváží hlavně brzy ráno, na expedici se pracuje především na nočních směnách.

Chci do Penamu

Kolega či kolegyně do výroby pečiva

České Budějovice

V pekárně v Českých Budějovicích rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Chci do Penamu

Expedient/ka na odpolední směny

Prostějov

Někomu vyhovuje si do práce přivstat, někdo zas raději pracuje na odpolední. Pokud patříte k těm druhým, mohla by Vás zajímat práce na našem redistribučním centru v Prostějově.

Chci do Penamu

ÚČETNÍ

Brno

Rádi bychom posílili náš tým účtárny na centrále v Brně. Hledáme někoho s analytickým myšlením, smyslem pro detail, zodpovědným přístupem a samozřejmě s vřelým vztahem k číslům.

Chci do Penamu

Víkendová brigáda na expedici

České Budějovice

Víte kdy je v pekárně největší šrumec? V noci z pátku na sobotu a ze soboty na neděli. Právě na tuto dobu by se nám na expedici hodila pomoc brigádníka. Brigáda to je celoroční, vhodná jako přivýdělek pro studenty, nebo třeba maminky na mateřské. Rádi Vám dáme šanci, i když jste nikdy v potravinářství nepracovali.

Chci do Penamu

ŘIDIČ/KA skupiny B i C

Zlín

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně ve Zlíně. A máme na dopravě novinky, včetně nových aut.

Chci do Penamu

Obsluha strojů na výrobu pečiva

Olomouc

V pekárně v Olomouci rádi přivítáme nové kolegy, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Chci do Penamu

Řidič

Olomouc

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně v Olomouci.

Chci do Penamu

Expedient/ka

Olomouc

Expedice je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. A právě tam se nám v Olomouci uvolnilo místo.

Chci do Penamu

Brigáda

České Budějovice

Hledáme brigádníky, kteří přiloží ruku k dílu a postarají se o pomocné práce ve výrobě pečiva. Rádi Vám dáme šanci, i když jste nikdy v potravinářství nepracovali. Pro někoho je lepší brigáda přes týden, pro jiného o víkendu. Dejte nám o sobě vědět a domluvíme se, co by Vám nejvíce vyhovovalo.

Chci do Penamu

Provozní elektrikář

Ostrava

Jednou z profesí, které byste možná v pekárně nehledali, jsou provozní elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. Jedno takové místo máme volné v Ostravě Martinově.

Chci do Penamu

Kolega/kolegyně do výroby pečiva

Ostrava

Nové kolegy do výroby pečiva rádi přivítáme v naší pekárně v Ostravě Martinově. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Chci do Penamu

INSPEKTOR/KA JAKOSTI v pekárně

České Budějovice

Na srdci máme vždy vysokou kvalitu našeho pečiva. Proto máme na pekárnách inspektory jakosti, kteří dohlíží právě na kvalitu výroby. Jedno takové místo se nám uvolnilo na pekárně v Českých Budějovicích.

Chci do Penamu

Operátor výroby ve mlýně

Vojkovice

Abychom měli stoprocentní kontrolu nad kvalitou mouky, ze které pečeme, máme v PENAMu vlastní mlýny. Jeden z nich byste našli ve Vojkovicích u Brna. Právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni do výroby.

Chci do Penamu

Kolega do výroby pečiva

Zlín

V pekárně ve Zlíně rádi přivítáme nové kolegy či kolegyně, kteří nám pomohou s výrobou našeho pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Chci do Penamu

Expedient/ka

Zlín

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Na expedici pracujeme na stálých nočních směnách.

Chci do Penamu

Elektrikář

Zlín

Jednou z profesí na pekárně jsou elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. A jedno takové místo máme zrovna volné ve Zlíně.

Chci do Penamu

Řidič/ka

Rosice

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Rosicích.

Chci do Penamu

Elektrikář / elektronik

Praha

Pekárna v Herinku u Prahy je naší nejmodernější výrobou a právě tam hledáme někoho, kdo se postará o naše stroje a zařízení. Nejste to právě Vy? Pro mimopražské zájemce můžeme zajistit i ubytování.

Chci do Penamu

Obsluha pekařských strojů

Prostějov

V Prostějově pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme tady většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku, proto to u nás vždycky krásně voní. Právě rozšiřujeme sortiment a tak hledáme posily především k našim strojům a linkám, ale nejen k nim. Část výroby je stále vyráběna ručně, takže u nás najdou uplatnění všichni, kdo mají kladný vztah k našemu voňavému řemeslu.

Chci do Penamu

Elektromechanik

Rosice

V Rosicích u Brna jsme v roce 2017 spustili jednu z nejmodernějších pekařských linek v ČR. V našem údržbářském týmu bychom rádi přivítali elektromechanika, který nám pomůže držet tyto moderní mašiny ve formě. A nemáme problém dát šanci i absolventovi bez praxe.

Chci do Penamu

Řidič/ka na brigádu

Rosice

Zajímala by Vás práce za volantem našeho auta, ale nechcete se příliš vázat? V Rosicích hledáme kolegu, který nám brigádně pomůže s rozvozem pečiva na víkendových linkách.

Chci do Penamu

INSPEKTOR/KA JAKOSTI ve mlýně

Znojmo

Na srdci nám leží vysoká kvalita našeho pečiva, proto si sami meleme vlastní mouku. Na její kvalitu dohlíží, kromě jiných, také inspektor-ka jakosti. Jedno takové místo se nám bude uvolňovat ve mlýně ve Znojmě. Jde o práci od pondělí do pátku na stálé ranní směně.

Chci do Penamu

Obsluha mísícího stroje a pece

Mariánské Lázně

Pecák u nás říkáme kolegovi, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka nikdo nedá dopustit. Stejně jako na mísiče, který zase chystá těsto. Právě na těchto dvou pozicích bychom rádi přivítali nové kolegy či kolegyně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Chci do Penamu

Elektrikář

Olomouc

Jednou z profesí na pekárně jsou elektrikáři. Právě oni nám spolu s dalšími kolegy z údržby pomáhají udržet naše stroje ve formě. A jedno takové místo máme zrovna volné v Olomouci.

Chci do Penamu

Mistr/mistrová výroby

Praha

Na Praze-východ, v obci Herink, máme moderní výrobu toustového chleba. A právě tam rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, co se postará o organizaci, řízení a kontrolu na výrobní směně. Prostě mistra či mistrovou.

Chci do Penamu

Expedient/ka

České Budějovice

V Českých Budějovicích rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do expedice. Na expedici se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. A protože se pečivo do obchodů zaváží hlavně brzy ráno, na expedici se pracuje na nočních směnách.

Chci do Penamu

Řidič/ka sk. B i C

Praha

Ráno si přivstat, rozvést pečivo zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít brzy domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme v Herinku u Prahy. A pro našeho nového kolegu nabízíme i možnost ubytování.

Chci do Penamu

Mistr údržby

Praha

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. A pro mimopražské zájemce můžeme zajistit i ubytování.

Chci do Penamu

Vedoucí expediční směny

České Budějovice

Na expedici se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. V Českých Budějovicích rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pozici vedoucí expediční směny.

Chci do Penamu

Kolega / kolegyně do výroby pečiva

Rosice

V rosické pekárně pečeme náš vyhlášený chléb i pečivo. Aby byly rohlíky obzvláště vypečené, hledáme někoho, kdo by při výrobě přidal ruku k dílu. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Chci do Penamu

Obsluha pekařských strojů

Praha

Naše pekárna v Herinku na Praze-východ patří k těm největším v republice. Právě tam rádi přijmeme nové kolegy a kolegyně do výroby. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi ani zkušenosti? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Chci do Penamu

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.