Kde máme volno?

Vedoucí údržby

Prostějov

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. V Prostějově rádi přivítáme zkušeného kolegu, který si vezme na starosti vedení údržby a také správu majetku.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Prostějov

V Prostějově pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme tady většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku, proto to u nás vždycky krásně voní. Právě rozšiřujeme sortiment a tak hledáme posily k našim strojům a linkám, ale nejen k nim.

Podrobnosti

Elektrikář

Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky.

Podrobnosti

Kolega do řemeslné výroby na stálou ranní směnu

Prostějov

V naší pekárně v Prostějově hledáme posily do výroby. Tradičně u nás pečeme záviny, buchty a spoustu dalších dobrot podle osvědčených receptů. Vyrábíme většinu našeho sladkého pečiva pro celou republiku. Teď rozšiřujeme sortiment o další slané výrobky, a tak se u nás najde místo pro nové kolegy na ruční část výroby.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na e-mailu penam@penam.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.