Kde máme volno?

Elektrikář/ elektronik

Brno

V Rosicích u Brna jsme v roce 2017 spustili jednu z nejmodernějších pekařských linek v ČR. V našem údržbářském týmu bychom rádi přivítali elektronika, který nám pomůže držet tyto moderní mašiny ve formě. A nemáme problém dát šanci i absolventovi bez praxe.

Podrobnosti

ÚČETNÍ METODIK

Brno

Na centrále v Brně rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni do našeho účetního týmu. Jeho či její parketou bude především účetní metodika.

Podrobnosti

HR junior/ka

Brno

Jako personální oddělení centrály jsme HR servisem nejen našim kolegům na centrále, ale i ředitelům a personalistům na našich pekárnách a mlýnech po celé republice. Naším řemeslem je pekařina, máme více jak 2000 zaměstnanců a o ty je potřeba se komplexně postarat od náboru až po zápočtový list. Aktuálně se nám otevírá příležitost přibrat do týmu nadšenou HR juniorku nebo juniora.

Podrobnosti

Referent/ka nákupu

Brno

Čím víc roste naše výroba, tím víc práce máme s administrativou spojenou s nákupem a řešením všeho, co se týká surovin a obalů na naše výrobky.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme vědět, jakmile přibydou nové pozice.

Chci vědět první

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na e-mailu penam@penam.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. A protože jim na našich lidech skutečně záleží, jdou do toho naplno. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.